tv3.lv

Mīļotais vīrietis agresīvi uzbrucis Katy Tindemark, iesaistīta pat policija

Vijolniece, dziedātāja Katy Tindemark oktobra sākumā prezentēja jaunu dziesmu “Es mācos mīlēt” un bija laimīga, smaidīga, pozitīva. Mēneša izskaņā mūziķe publiski paziņoja, ka jau sešus gadus ir neveselīgās attiecībās, kurās ir piedzīvojusi pret sevi vērstu agresiju.

2020. gada 14. oktobrī 13:40

Par notikušo Katy paziņo sociālajā tīklā “Tik Tok”, kuru sauc par izklaides platformu, bet, tā kā bija publiskojusi bildes no nakts notikumiem, tad nevarēja neizstāstīt atbalstītājiem, kas īsti notika.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fotogrāfijās mūziķe demonstrē zilumus, kuri radušies viņas mīļotā cilvēka sitienu ietekmē.

“Sešus gadus atpakaļ izšķīros no vīra, jo iemīlējos citā cilvēkā. Mūsu stāsts sākās ar to, ka viņš mani krāpa jau pirmajā attiecību mēnesī. Sešus gadus cenšos aizbēgt prom no šīm attiecībām, bet neveiksmīgi,” stāsta Katy.

Katy turpina stāstu, sakot, ka nebija gaidījusi krāpšanu, jo bijušais vīrs viņu nekad nekrāpa. Viņa var piedot krāpšanu, bet tāpat būs sāpīgi. Mūziķe nekad to neaizmirsīs, bet arī nepārstās mīlēt.

“Tuvība ar viņu ne vienmēr ir viegla. Ne vienmēr fizioloģiski esmu gatava tuvībai. Centos to viņam paskaidrot, ka man sāp, ka fiziski nevaru ar to nodarboties, bet viņš palika agresīvs, absolūti neadekvāts,” tā Katy.

Mūziķe paziņo, ka mīļotajam ir daudz labu īpašību, bet, kad viņš iedzer, tad paliek agresīvs.

Pēc incidenta mūziķe izlēma nerakstīt iesniegumu policijā, jo ir pret drāmām un kāda, arī policijas, iejaukšanos privātajā dzīvē.

“Daudzi domā, ka viņu provocēju, bet tā nebija. Nezinu, kas notiktu, ja tajā naktī nebūtu izsaukusi policiju, kas mani izveda no dzīvokļa,” skumji nosaka Katy.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vijolniece turpina uzsvērt, ka mīļotajam ir daudz labu īpašību, tādu, kādas ir retums cilvēkos. Mūziķe cer, ka viņš sapratīs, ka ir viņai vienīgais un, ka viņa viņu mīl.

“Runāju ar viņa draugiem, radiem, paziņām – cilvēkiem, kuru domas viņam ir svarīgas. Man teica, ka viņš saprot, ko izdarījis. Tāpēc domāju, ka izdarīju pareizi, ka neuzrakstīju iesniegumu policijā. Viņam ir kauns, ka tik daudzi nu zina, kas notika,” stāstu noslēdz Katy.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm