tv3.lv

Mūziķis Pudniks krīzes dēļ profesiju nemainīs, bet ir gatavs pamest Latviju

Lai ierobežotu koronavīrusa izplatību Latvijā, šonedēļ tika noteikti jauni pulcēšanās ierobežojumi. Tas satraucis daudzus šovbiznesa darboņus, un pie Skaties.lv vērsās mūziķis un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks. Viņš atklājis, kā izdevies pārdzīvot pandēmijas pirmo vilni un ar kādām sajūtām raugās nākotnē.

2020. gada 16. oktobrī 11:50

Līdz ar pandēmiju apsīkusi rosība daudzās jomās, tostarp izklaides biznesā. Tādēļ vairāki šovbiznesa ļaudis, cenšoties pielāgoties jaunajiem apstākļiem, pamanījušies spēkus un varēšanu izmēģināt citās jomās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv uzsver Pudniks, mainīt profesiju, kas apgūta un pilnveidota visu mūžu, viņš negrasās.

“Kā gan jūs iedomājaties savu dzīvi bez mūziķiem, aktieriem, māksliniekiem, dizaineriem, dejotājiem, koncertiem un tā tālāk.

Katram cilvēkam šajā dzīvē ir sava misija un darbs, kas viņam jāpadara. Kultūra izdzīvos, jo bez kultūras nav cilvēka, bez kultūras cilvēks ir vienkārši dzīvnieks,” spriež Pudniks.

“Kas attiecas uz darbu, tad man viss ir lieliski – kā teiktu premjerministrs Kariņš, “darba ir tik daudz kā nekad!” Tā arī dzīvojam! Galvu augšā un uz priekšu!” nosaka skatuves mākslinieks.

Tomēr Pudniks ne bez bažām raugās tuvākajā nākotnē, kad pulcēšanās ierobežojumi atkal draud ietekmēt kultūras un citu pasākumu norisi.

“Pagaidām ir ok! Bet, ja uz rudeni atkal aizvērs visu ciet, tad nezinu, ko un kā. Visu laiku tā neziņa ir ļoti nomācoša. Draudzene ļoti palīdz un atbalsta,” par to, kā savilcis galus līdz šim, saka Kaspars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķa Pudnika mīļotā Inga izlēmusi kļūt par “influenceri”, kamēr pats palicis bez darba

Tomēr viņš norāda, ka, salīdzinot ar pavasari, kad pasaule tika uzlikta uz pauzes, nu esot gluži atšķirīgi.

“Viss ir citādāk, jo aprīlī vēl bija iekrājumi un priekšā bija vasara. Bija šāds tāds atbalsts. Jūlijā, augustā bija darbs. Tagad uz novembri, decembri skatoties, koncerti tiek atcelti, pasākumi atkal pārcelti uz nenoteiktu laiku un no valdības un citiem atbalstu vairs var negaidīt.

Katru mēnesi nāk tekošie rēķini, un jau skatos, ka oktobrī daļu nevarēšu segt, jo vienkārši nebūs no kā. Tagad jau tiek domāts, kurus rēķinus nemaksāt.

Uzskatu, ka valdība pašlaik mērķtiecīgi pazemo tautu, atklāti uzskatot visus par idiotiem un domāt nespējīgiem. Nožēlojami!”

Kāds ir Pudnika plāns, lai izķepurotos no krīzes?

“Ja situācija piespiedīs, nāksies braukt prom no Latvijas. Nekas cits neatliks.

Ja tu desmitiem gadu būvē savu karjeru, pats nodrošini sevi un citus ar darbu un tevi vienā dienā var iznīcināt, jo mēs tā izdomājām, tad es nevēlos dzīvot šajā valstī!” tā Pudniks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm