tv3.lv

Mūziķis Pudniks sagaidījis pasaulē dēlu. "Esmu ļoti lepns"

Priekpilnus jaunumus plašākai sabiedrībai steidzis pavēstīt mūziķis un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks – mīļotā sieviete “influencere” Inga Prokofjeva viņam dāvājusi dēlu.

2021. gada 15. aprīlī 15:10

Par to, ka Kaspara Pudnika un draudzenes Ingas ģimenē gaidāms pieaugums, mūziķis paziņoja pagājušā gada izskaņā un atklāja, ka bērniņam vārds izdomāts jau iepriekš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu Kaspars atbalstītājiem sociālajos tīklos atklājis, ka dēls Gabriels pasaulē nācis 15. aprīļa naktī, un dzimšanas brīdī mazulītis svēris 3,785 kilogramus un bijis 54 centimetrus garš.

Kā Skaties.lv atzīst Kaspars, pēc skaistā notikuma “sajūtu ir ļoti daudz”: “Tas ir mans pirmdzimtais.”

Kā jau iepriekš bija plānots, Kasparam bijusi iespēja lielajā brīdī būt klāt mīļotajai, un tas sniedzis īpašas emocijas.

“Pirmo reizi piedalījos dzemdībās un atbalstīju savu mīļoto, cik un kā vien varēju.

Jāsaka, ka brīžam emocijas un pārdzīvojumi ir tik sakāpināti, ka vairs īsti neatšķir, vai esi uz zemes vai kosmosā. Tas ir ļoti saviļņojoši, ļoti pacilājoši un spēcinoši.

Es esmu lepns par savu mīļoto Inguci, ka viņa dūšīgi visu izturēja, neskatoties uz to, ka dzemdības notika agrās nakts stundās. Gabriels piedzima 2:10 naktī,” stāsta Kaspars.

Jaunie vecāki ir ļoti laimīgi un gatavojas pirmajai naktij ar mazuli. “Tā būšot “jautra”. Tādēļ šobrīd atpūšamies, cik nu Gabriels mums ļauj,” teic jaunais tētis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķis Pudniks atklāj, kā pošas dēla ienākšanai ģimenē

“Es esmu lepns, ka man ir dēls. Esmu lepns, ka man ir tāda sieviņa. Un ļoti pateicīgs Jūrmalas Dzemdību nama kolektīvam un vecmātēm par profesionalitāti un lielo iejūtību dzemdību laikā. Esmu ļoti, ļoti laimīgs un droši vien vēl vairāk par laimīgs! Neizsakāmas sajūtas, piekļaujot pie krūtīm savu dēlu! To spēj saprast tikai vecāki!” uzsver mūziķis.

Kā norāda Pudniks, arī pats pasaulē nācis Jūrmalā, tāpat kā viņa vecāki un nu arī viņa dēls. “Es piedzimu pa dienu – plkst. 15:25 svētdienā, bet Gabriels naktī 02:10. Es piedzimu blondīns ar gaišiem matiem, Gabriels – ar tumšiem. Garums mums gan sakrīt – 54 centimetri. Vēl īsti nevaru izpētīt, kam vairāk līdzīgs. Ir kaut kas no manis, taču šķiet būs vairāk līdzīgs Ingai. Bet to jau mēs redzēsim vēlāk!” spiež Pudniks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm