tv3.lv

Mūziķu pārītim Katrīnei Lukins un Oskaram Milleram attiecībās greizsirdība ir sveša

Dziedātājai Katrīnei Lukins vasara būs ļoti intensīva. Māksliniece raksta jaunas dziesmas, strādā ikdienas darbā, kā arī koncertē Rīgā un ārpus tās robežām. Koncerti galvenokārt ir akustiski. Aizņemtība netraucē atrast laiku, ko pavadīt kopā ar mīļoto vīrieti, grupas “Rock`n`Berries” solistu Oskaru Milleru.

2018. gada 27. jūnijā 15:59

Ar mīļoto vīrieti Katrīne iepazinās pirms gada Eirovīzijas atlasē. Pagāja pusgads, līdz jaunieši atkal satikās uz ielas. Kopš tā laika ir laimīgi kopā un nelaiž vaļā viens otru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aizņemtības dēļ pāris sarunājuši doties kopā atpūsties tikai rudenī, bet vasara tiks veltīta darbam. Tā kā gan Katrīne, gan Oskars ir mūziķi, tad bieži koncertē un tāpēc neizdodas daudzus vakarus pavadīt kopā.

“Parasti ir tā, kad vienam brīvs, otram jāstrādā, bet gan jau paspēsim kaut ko padarīt kopā. Ceru, būs silts un saulains laiks. Kā nekā vasara ir mans mīļākais gadalaiks.

Man šovasar brīva būs viena nedēļa. Plānojam doties uz draugu kāzām, nekas cits nav izplānots. Bet reizēm nevajag neko plānot – kā būs, tā būs. Zinu, ka gribu uz jūru aizbraukt,” sarunā ar portālu Skaties.lv vasaras plānus atklāj Katrīne.

13. jūlijā Katrīne kļūs 23 gadus veca, bet svinēt svētkus neizdosies, jo viņai jāstrādā, bet nākamajā dienā ir koncerts. Dziedātāja par to nebēdā, jo divdesmit trīs gadi pašai nešķiet nekas īpašs. Kad dziedātājai paliks divdesmit pieci gadi, tad gan, visdrīzāk, gribēsies svinēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Septembrī aprītes gads kopš pārītis kopā. Domājot par draugu kāzām, arī Katrīnei gribas piedzīvot tik skaistu mirkli. To tikai pastiprina fakts, ka viņa ir satikusi to cilvēku, kuru nenormāli mīl un ar kuru ir tik daudz kā kopīga.

“Mums bija forši Līgo svētki. Oskars beidzot nestrādāja. Pēdējos sešus gadus viņš šajos svētkos bija koncertējis, ne svinējis. Svinējām kopā ar draugiem, pie jūras, bija ļoti jauki svētki.

Mēs neesam tāds super romantisks pāris, bet cenšamies svētdienās ko izdomāt kopā. Citreiz paliekam mājās, citreiz apciemojam draugus, citreiz ejam pastaigāties ar suņiem,” stāsta Katrīne.

Jaunieši viens otru atbalsta arī koncertos, Katrīnei patīk iet uz Oskara grupas koncertiem, tāpat arī Oskars apmeklē mīļotās uzstāšanās. Protams, ir reizes, kad nesanāk atbalstīt vienam otru, jo abiem vienā laikā koncerti, vai arī Katrīnei pēc darba viss, ko gribas, ir būt mājās un skatīties kādu filmu.

“Mēs neesam greizsirdīgi viens uz otru. Abi esam mūziķi, tāpēc vieglāk saprotam visu to atbalstītāju būšanu un viņu pausto uzmanību. Uzticamies viens otram, bet, ja jau uzticamies, nav jēgas būt greizsirdīgiem,” smaida Katrīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Labākās dziesmas parasti mūziķiem rodas, kad ir salauzta sirds, kad sāp. Katrīne piekrīt, ka, sirdij gavilējot, grūti radīt dziļus, emocionālus tekstus. Padomājot, atsaucot atmiņā, kādas konkrētas emocijas, viss izdodas.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm