tv3.lv

Noklausies: pašmāju repa frīstaila apvienībai asprātīgs skatījums, kā iztikt nedēļu līdz algai

Repa frīstaila apvienība “Brīvrunu Projekts”, atklājot ceturto sezonu, piedāvā dziesmu “Nedēļa līdz algai”, kas, kā paši atzīst, daudziem Latvijā ir reālākais realitātes šovs, ko nevar pat redzēt TV.

2019. gada 26. martā 10:10

“Brīvrunu Projekts” ir vienīgā repa frīstaila apvienība Latvijā, kas regulāri uzstājas, piedāvājot alternatīvu izklaides un verbālās cīņu mākslas pieredzi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 20 formāti, caur kuriem skatītāju ieteikumus pārvēršam komiskās etīdēs, dziesmās vai stāstos, no kuriem daži jau ir folklorizējušies tautā. Esam kā improvizācijas teātris, tikai mēs visus stāstus skatītājiem pastāstam rīmēs,” saka viens no apvienības dalībniekiem Edgars Sniegs.

BP sastāvā ir divi “Ghetto Games” frīstaila sacensību “Štuka par bazaru” uzvarētāji Zirnis un Abra, apvienības “Kreisais Krasts” vecbiedrs JeeKaa, uzlecošā repa zvaigzne E.V., kā arī repa tehniķis Bergs un dinozaurs Sniegs.

Noklausies!

“Nedēļa līdz algai” ir starta šāviens BP ceturtajai sezonai, kuras pirmais pasākums tiks aizvadīts sestdien, 30. martā klubā “Neverlate”. Pasākumā, kas veltīts vecās skolas jeb oldschool vilnim, līdz ar BP uz skatuves kāps MC March, MC RAS no grupas “Augša”, Mixmaster AG, kā arī kāds ļoti slepens un leģendārs viesis.

“”Brīvrunu Projekta” ikdiena ir repa frīstails, tāpēc šoreiz kā pretstatu nolēmām ierakstīt dziesmu, kuras tematika mums katram noteiktā dzīves posmā ir bijusi tuva. Humors ir viens no glābšanas riņķiem, kas palīdz dažādās dzīves situācijās un šo pozitīvo sajūtu gribējām nodot caur dziesmu un cenšamies to darīt arī savos pasākumos,” stāsta Abra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nedēļu līdz algai” mūziku veidojis ansis, video producents un operators Artūrs Jenots, otrais operators Reinis Šiballo, dziesmas ieraksts un master Rolands Če.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm