tv3.lv

Olimpiskais centrs "Ventspils" komentē starpgadījumu, kad Ūdrīti lūdza pamest kafejnīcu

Ar dusmu pilnu vēstījumu par piedzīvoto vietējā kafejnīcā šonedēļ sociālajos tīklos dalījās Ilona Balode-Ūdre. Sieviete atklāja, ka olimpiskā centra “Ventspils” kafejnīcas darbiniece lūgusi viņas vīram Rolandam Ūdrim-Balodim atstāt telpas, jo citiem esot “nepatīkams skats, kā Rolands ēd”. Situāciju komentējis olimpiskais centrs “Ventspils”.

2019. gada 9. maijā 15:29

“Ņemot vērā šodien plaši izskanējušo informāciju par starpgadījumu Basketbola halles kafejnīcā, kur it kā ir atteikts apkalpot 1. grupas invalīdu Rolandu Balodi-Ūdri, vēlamies paskaidrot, ka Olimpiskā centra “Ventspils” vadība ir sazinājusies ar kafejnīcas telpu nomnieku un lūgusi paskaidrojumu,” olimpiskais centrs “Ventspils” vēstījis sociālās saziņas vietnē “Facebook”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kafejnīcas vadība izsaka nožēlu un ļoti pārdzīvo par radušos situāciju, un skaidro to ar vienkāršu cilvēcisko faktoru. Kafejnīcas apsaimniekotāji ir arī personīgi jau tikušies ar Rolanda Baloža-Ūdra ģimeni un atvainojušies par radušos situāciju,” norāda olimpiskais centrs.

Tāpat Olimpiskais centrs izsaka nožēlu par notikušo, jo “vienmēr ir atvērts visiem un ar gādību uzņem ikdienā cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuri izmanto olimpiskā centra sporta bāzes”.

Kā teikts paziņojumā, “futbola klubs “Ventspils”, uzzinot par šo starpgadījumu, vēlas aicināt Ūdrīti savu līdzjutēju pulkā un dāvināt viņam divus abonementus uz kluba spēlēm uz visu šī gada sezonu”.

Latvijas mūziķu zieds vienojas veltījuma dziesmā Ūdrītim

“Mūsu ģimene ir jūs dzirdējusi. Atvainošanās ir pieņemta. Novērtējam Olimpiskā centra “Ventspils”, FK “Ventspils” un kafejnīcas “Bullīts” vadības vēlmi radušos situāciju atrisināt ar cieņu,” vēstī Ilona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau ziņots, ka trešdien, 8. maijā, ar sašutuma pilnu vēstījumu sociālās saziņas tīklā “Facebook” nāca klajā Ilona Balode-Ūdre.

“Šodien saskārāmies ar “interesantu” situāciju. Mans vīrs Rolands Ūdris, kā allaž pusdienas laikā ratiņkrēslā asistentes pavadībā tika vests uz kādu kafejnīcu Ventspilī paēst pusdienas. Ūdris pēc avārijas, kas notika pirms trīs gadiem, ir pirmās grupas invalīds.

Viņam ir grūtības ēst, palīdz asistente un ēdot/dzerot bieži ir jāklepo un izskatās šmucīgi. Taču mēs viņu tāpēc netaisāmies izolēt no sabiedrības. Taču pieņemu, ka citi – veselie, “normālie” cilvēki – uzskata savādāk…” “Facebook” rakstīja Balode-Ūdre.

Kā viņa atklājusi, olimpiskā centra “Ventspils” kafejnīcas darbiniece Rolanda asistentei “palūdza aiziet ar Rolandu projām un nākt vēlāk ēst, jo drīz tur nākšot ēst sportisti-futbolisti, kam esot nepatīkams šis skats, kā Rolands ēd”.

“Tad, varbūt turpmāk Latvijā vajag ieviest likumu, ka uz kafejnīcu durvīm, kam traucē invalīdi, tiek uzlīmētas zīmes “Invalīdiem ēst aizliegts”, vai jānorāda stundas, kurās invalīdi tur drīkst uzturēties?” jautāja Ūdrīša dzīvesbiedre.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdrītis šovasar sāks pārvietoties ar īpašu trīsriteni

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm