tv3.lv

“Omīšu naktskreklu man nav, pat slimnīcā bija ar mežģīni un rozā čībiņas.” Laura Raila par sevis kopšanu pēc dzemdībām

Dziedātāja Laura Raila pirms astoņiem mēnešiem kļuva par māmiņu dēlam Lūkasam. Dēla dzimšana neattur Lauru no rūpēšanās par savu izskatu, lai vīra acīs vienmēr izskatītos skaista, seksuāla.

2019. gada 2. martā 11:18

Laura neslēpj, ka pēc dēla dzimšanas laiks ir jāplāno līdz pat pēdējai minūtei. Pirmajos bērna dzīves mēnešos jaunā māmiņa mazuli praktiski nevienam nav atstājusi, bet tāpat iemanījusies nedēļā izbrīvēt pāris vakarus, kurus pavadīt divatā ar vīru, vakariņojot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja neslēpj, ka liels pluss ir tas, ka blakus dzīvo viņas mamma, kura vienmēr labprāt pieskata mazdēlu, lai pārim ir mirkļi, kurus veltīt attiecību stiprināšanai.

“Omīšu naktskreklu man nav, pat slimnīcā bija rozā ar mežģīni un rozā čībiņas, jābūt sakoptai, lai tur vai kas, tāpēc jau neiešu mainīt visu savu stilu. Vēlos, lai vīrs skatoties redz mani skaistu, sakoptu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Laura.

Mūziķei ar formas atgūšanu viss lēni pamazām nostabilizējas. Grūtniecības laikā viņa pieņēmās svarā tikai par piecpadsmit kilogramiem, no kuriem deviņus zaudēja, jau iznākot no slimnīcas, bet nākamos trīs – pirmās nedēļas laikā.

Nu Laura ir atguvusi savu sākotnējo svaru, jaunā māmiņa neslēpj, ka vēl jāpiestrādā pie ķermeņa stingrības, viss notiek pamazām, bet viņai nekur nav jāsteidzas.

“Manikīru iemācījos taisīt pati, jau trīs gadus pati rūpējos par savu roku skaistumu. Kad piedzima dēls, pirmos mēnešus bija grūti atrast laiku, bet nu varu izveidot skaistu dizainu,” priecājas Laura.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fantastiski foto: Laura Raila kopā ar ģimeni bauda Kanāriju salu sauli un dabas burvību

Dziedātāja priecājas, ka jau vairāk nekā trīs gadus nekrāso matus, tas viņai atvieglo dzīvi tagad, kad mājās ir mazulis. Nav jādodas uz frizētavu un mati vienmēr izskatās kopti, veselīgi.

“Pēc bērna dzimšanas tas, kam vienmēr atrodu laiku ir masāža. Ķermenis ļoti nogurst un masāža ir “kaifs”. Protams, katru dienu uzkrāsoju acis, patīk skatīties uz sevi spogulī un redzēt sakoptu atspulgu. Nekas traks, tas nav un neprasa arī tik daudz laika,” tā Laura.

Dziedātāja uzskata, ka jaunās māmiņas var atrast laiku, lai sevi sakoptu un savu mīļoto acīs būtu skaistas un iekārojamas.

“Dēls ir visa mana pasaule, ja runājam par prioritātēm. Tāpēc jau viņš mums pieteicās, lai lolotu un mīlētu, bet tas nenozīmē palaisties un nepievērst sev uzmanību. No sešu mēnešu vecuma ir vienkāršāk, var atstāt omītēm un veltīt laiku vīram. Ejam uz SPA, kino, viss atgriežas ierastajās sliedēs,” priecājas Laura.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc dzemdībām Laura Raila nav spējusi padziedāt

Pāris nereti atstāj Lūkasu kādai no omītēm, un dodas romantiskās pastaigās, kā senajos laikos, kad tik tikko bija izveidojušās romantiskas attiecības.

Mūziķe neslēpj, ka jāmenedžē ir pat ieiešana dušā, jo bērns prasa uzmanību visu laiku, vēl negulētas naktis, kad mazajam nāk zobiņi, bet viņa ar to rēķinājusies un nesūdzas.

“Lai vai cik dīvaini nebūtu, es neesmu nogurusi ne negulēto nakšu dēļ, ne tāpēc, ka dienas pavadu kopā ar dēlu. Spēju atrast laiku sev, attiecībām un esmu vienkārši laimīga,” tā Laura.

Runājot par attiecībām ar vīru pirms bērna un pēc bērna, Laura stāsta, ka attiecības mazliet mainās sākotnējā posmā, bet visu var sakārtot un izdarīt tā, lai visu uzspētu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Attiecības nedrīkst palaist pašplūsmā, tāpēc mēs ar vīru viens otram gatavojam pārsteigumus, uzdāvinām mazas dāvaniņas. Ir būtiski atrast mirkļus, ko pavadīt divatā un parunātos, ne tikai par bērnu tēmu,” nobeidz Laura.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm