tv3.lv

Pazīstams latviešu dīdžejs spiests pārdot iedzīvi un pamest galvaspilsētu

Jau vairāk nekā gadu bez pastāvīga darba savā arodā palicis viens no Latvijā zināmākajiem dīdžejiem [Ex] da Bass. Nespēdams savilkt galus, viņš kopā ar draudzeni aprīļa sākumā pārcēlies uz paša vecāku mājām dzimtajās Cēsīs.

2021. gada 6. aprīlī 12:20

Kā Skaties.lv stāsta [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, savu pēdējo ballīti viņš nospēlējis pērnruden, bet bez pastāvīga darba savā profesijā viņš ir ilgāk par gadu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bez normālas darbošanās savā profesijā esmu jau kopš pagājušā gada marta, bet pēdējo ballīti nospēlēju 10. oktobrī klubā “First Mir” Rīgā. Tas bija “Party Service” klubu tūres Rīgas pasākums. Pēc šī pasākuma bija paredzēti vēl četri tūres tusiņi, taču tie nevarēja notikt noteikto ierobežojumu dēļ,” viņš stāsta.

Nu ballīšu meistars pieņēmis lēmumu pamest galvaspilsētu, ko par savu dzīvesvietu saucis kopš iestāšanās Ekonomikas un Kultūras augstskolā.

Uz dzīvi Rīgā Mareks pārcēlies pēc vidusskolas beigām. Tolaik, būdams pavisam jauns un vēl ne tik pastāvīgs, apmeties pie pusmāsas drauga vecākiem, kuri mitinājās pretī Purvciema tirgum.

“Tieši šī pirmā dzīvesvieta Rīgā manī raisīja mīlestību pret Purvciemu,” saka dīdžejs.

Arī pārējās dzīves vietas Mareks izvēlējies īrēt šajā apkaimē, tostarp pēdējo dzīvokli jaunajā projektā Pūces ielā.

“Pūces ielas pirmā stāva dzīvoklī tika pavadīti 11 interesanti gadi, lai gan, prom ejot, bija sajūta, ka dzīvoklī šo gadu gaitā ir sakrājies daudz negatīvas enerģijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sajūtas ir divējādas – no vienas puses, bija žēl pamest dzīvokli, pie kura tu esi ļoti pieradis, no otras puses – gribējās dzīvē pārmaiņas.

Ir arī medaļas trešā puse – dzīvokli nebūtu jāpamet, ja šobrīd nebūtu visu Covid draņķību un man būtu iespēja darboties savā profesijā. Sapratām, ka tas viss vienkārši ir par dārgu,” norāda Mareks.

Pirms pārcelšanās uz dzimtajām Cēsīm dīdžejs bija spiests pārdot lielu daļu savas iedzīves – mēbeles, sadzīves tehniku. “Nebija jau citu variantu, bija savi iemesli, kuri tāpat visiem ir skaidri, bija savas prioritātes,” viņš skaidro.

Cēsīs viņš kopā ar mīļoto meiteni apmetīsies Daiņu dzimtas mājās: “Paldies mammai, kura, saprotot šā brīža situācijas nopietnību, ļāva man uz laiku padzīvot viesu mājā.

Dzīvi Cēsīs redzu kā pagaidu variantu. Līdz ko atkal varēšu uzstāties, tā domāsim par atgriešanos Rīgā, bet domāju, bet tas notiks ne ātrāk kā oktobrī.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpmākos mēnešus Mareks kopā ar mīļoto turpinās savu mazo biznesu – kūpinās vistiņas un zivis. Taču arī radošajām lietām nav atmests ar roku.

“Taps jauna mūzika. Starp citu, jau ir gatavs “3Live Project” debijas radio singls. Jūnija vidū to prezentēsim, būs online uzstāšanās, filmēsim arī videoklipu. Pašlaik mācos spēlēt bungas pie “Triana Park” bundzinieka Edgara Viļuma, arī šeit ir gaidāmi šādi tādi pārsteigumi no manas puses,” par radošajām gaitām stāsta [Ex] da Bass.

“Lai vai kā, es nenokaru degunu un daru visu, lai šajā starpposmā, kamēr nedrīkstu uzstāties, kļūtu vēl labāks mākslinieks, izaicinu sevi kā biznesa cilvēku, domāju, daru, plānoju, darbojos. Tāpat būšu tuvāk dabai, jo tepat blakus ir Gauja, kā arī mani iemīļotie ezeri. Viss būs labi!” tā dīdžejs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm