Reinis Liepa: Sev par godu varu tikai sašņaukties kokaīnu un dzert līdz kliņķim. Vienīgais, ko labu daru sev, ir mūzikas radīšana

Šova “X Faktors” trešajā sezonā iepazinām mūziķi Reini Liepu, kurš darbojas grupā “Street Conference”. Reinis neslēpj, ka pēdējais pusgads viņam bijis smagākais visā dzīvē, viņš centies būt labākais it visā un “pārdedzis”, bijušas domas arī par pašnāvību. Mūziķis atkal uzveicis alkohola atkarību un atgriezies dzīvē un mūzikā.

2021. gada 29. decembrī 12:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Reinis stāsta, ka pēdējais pusgads bijis tumšs periods viņa dzīvē, viņš izšķīries no meitenes, kas dzīvei pielicis daudz tumšu krāsu, grūti bijis sadzīvot ar šķiršanās faktu, pieņemt to un tikt galā ar sāpēm. Bijušas domas arī par pašnāvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

“Vasarā visu ķēru un mēģināju būt labākais puisis, labākais tētis, labākais brālis, labākais grupā, labākais darbā, labākais kā draugs un viss beidzās ar “izdegšanu” un identitātes krīzi. Beigās nevarēju saprast, kas es pats esmu, kas man ir svarīgi, kas vispār būtu jādara,” atceras Reinis.

Ja pagājušajā gadā mūziķis apgalvoja, ka mātes nāve motivējusi atteikties no alkohola, tad pārmaiņas privātajā dzīvē viņu atkal “iemeta” alkohola valgos.

“Vairākus mēnešus dzēru, nespēju tikt galā ar alkohola problēmām, tā arī nokavēju pieteikšanos “Zelta mikrofonam”. Pēc šķiršanās no meitenes atgriezās mātes trūkums, viņa bija mans lielākais atbalsts it īpaši mirkļos, kad dzīvē bija lielas pārmaiņas. Kopš viņa nomira vienīgais atbalsts bija mana meitene, izšķiroties biju tādā kā strupceļā, nebija kur vērsties pēc padoma, nebija, kas uzklausa, jutos vientuļš, tā atgriezās alkohols,” neslēpj Reinis.

Apzinoties problēmas nopietnību, šova zvaigzne vērsās pie psihoterapeita, speciālists ieteicis atsākt muzicēt, un mūzika jau atkal izvilkusi Reini no atkarību valgiem un nostādījusi uz pareizas dzīves takas.

Lielu pavērsienu dzīvē spēlējušas arī jaunas attiecības, jau vairākus mēnešus Reinis ir kopā ar ļoti jauku sievieti, kura viņam palīdzējusi tikt visam pāri un motivē dzīvē iet uz priekšu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sev par godu varu tikai sašņaukties kokaīnu un dzert līdz kliņķim. Vienīgais, ko labu daru sev, ir mūzikas rādīšana. Iespējams, sievietes man ir kā “peldriņķi”, kuru dēļ es cenšos būt labāks, bet lēni palēnām mācos pats peldēt un būt labākais pirmkārt jau sevis dēļ. Janvārī gaidāmi vairāki jaunumi gan EP albums, gan jaunais singls ar nosaukumu “Distance”. Drūmajam dzīves periodam būs veltītas divas albuma dziesmas,” tā Reinis.

Reinis saka lielu paldies savai meitenei Laurai, grupas biedriem, draugiem, kuri palīdzējuši tikt pāri melnajam posmam dzīvē un atgriezties. Jau vairākus mēnešus mūziķis atkal saka NĒ alkoholam un JĀ muzicēšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm