tv3.lv

Saderinājies skaistākais Latvijas jauno mūziķu pāris

Ar lieliskiem jaunumiem 14. jūlija vakarā klajā nākuši populārie jaunie mūziķi Katrīne Lukins un Oskars Millers. Abi sociālajos tīklos atklājuši, ka ir saderinājušies. Sarunā ar Skaties.lv Katrīne atklāj, cik skaists bijis bildinājums un atrāda video, kurā tas iemūžināts.

2019. gada 15. jūlijā 14:42

Kā Skaties.lv atklāj Katrīne, jūlija otrā nedēļas nogale abiem pagājusi svētku noskaņās. “Man sestdien bija dzimšanas diena un Oskaram vakarā bija koncerts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bijām sarunājuši, ka svētdienā kopā pasvinēsim arī Oskara vārdadienu. Pa dienu bijām vēl manas omītes 80 gadu jubilejā, un Oskars man vakarā bija sarunājis pārsteigumu.

Teica, lai es neko citu vakara neieplānoju, bet neko citu nestāstīja,” sarunā ar Skaties.lv notikumus atceras Katrīne. Pēc omītes apciemošanas abi sēdušies mašīnā, Katrīnei nezinot, uz kurieni abi dodas.

“Iebraucām Siguldā, domāju, ka Oskars būs sarunājis kādu Tarzānu vai kaut ko tamlīdzīgu… Apstājāmies pie stadiona, kurš bija blakus mežam, neko nesapratu.

Viņš man palūdza izkāpt no mašīnas un nākt viņam līdz. Mēs iegājām mežā,” atceras dziedātāja. Viņai nav bijis ne mazākās nojausmas, kas notiks, līdz abi nonākuši ļoti skaistā vietā, kur sagaidījuši draugi ar šampanieti.

“Mēs piegājām mazliet tuvāk maliņai, Oskars nokrita uz viena ceļa un prasīja, vai es gribu būt viņa sieva. Es, protams, uzreiz saku raudāt, neko nevarēju pateikt, es biju tik priecīga un pārsteigta! Beigās, protams, pateicu jā!” saviļņojumu atceras Katrīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bildinājuma brīdis iemūžināts emocionālā video.

“Pēc tam kopā ar mūsu fantastiskajiem draugiem aizbraucām uz skaistu restorānu turpat Siguldā, un mēs ar Oskaru palikām Hotel Siguldā pa nakti,” stāsta laimīgā līgava.

Saderināšanos abi uztver nopietni un jau sākuši domāt par loģisku nākamo soli. “Mēs plānojam kāzas nākamvasar,” var pačukstēt Katrīne.

Skaties.lv sveic Katrīni un Oskaru ar saderināšanos un novēl nekad nezaudēt mīlas dzirksti acīs, vienam uz otru skatoties!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm