tv3.lv

Samanta Tīna pārsteidz neierasti izaicinošā tēlā

Populārā dziedātāja Samanta Tīna pēdējos gados ir īsts elegances un sievišķības iemiesojums. Šonedēļ viņa savus atbalstītājus pārsteigusi neparasti drosmīgā tēlā.

2019. gada 1. maijā 12:20

Samanta Tīna ir viena no elegantākajām pašmāju skatuves māksliniecēm – viņa izceļas ar pārdomātu ārieni un stilu, gan kāpjot uz skatuves, gan atpūtas brīžos. Šonedēļ dziedātāja sociālās saziņas vietnē “Instagram” dalījusies ar kadru, kas daudziem bijis pārsteigums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fotogrāfija redzams, ka Samanta visai izaicinošā tēlā pozē, atspiedusies pret žigulīti. Dziedātāja skaidro, ka šīs marka auto ir viņas vājība kopš bērnības, kad kopā ar māsu tādā slēpušās.

Tomēr daudzos komplimentus un sarkanās “patīk” sirsniņas skatuves māksliniece saņēmusi par drosmīgo tērpu – garajiem, sudrabkrāsas zābakiem, kam viņa meistarīgi pieskaņojusi pufīgu jaciņu.

 

View this post on Instagram

 

Vai Tu kādreiz varēji iedomāties, sevi bildējoties pie žigulīti? Es bērnībā ar māsu, kad tētim bija zils žigulis slēpāmies, lai mūs neviens tajā neredz! Tētis par to smejas vēl šodien! Lūk, kas šodien patīk man! Did you ever think that you would take a picture with this car?When I was a kid with my sister, when my dad had a blue car like this we were hiding so that no one could see us in it! Daddy laughs at it today! That’s what I like today! #samsungbuds? #oldcars #samsungactivewatch #zaz #lada #bestcar #car #retrocar #memories #style #stylish #withsamsung #crazy #crazyideas #loveit #musician #artist #band #samantatina #lovemylifestyle #lovemylife #studentlife #leatherboots #silverboots #misssixty #fashion #nowadays #bestmemories #lovemyfans

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm