tv3.lv

Samanta Tīna skaidro, kāpēc pašķīrusies no ilggadējā drauga

Rudens sākumā kļuva zināms, ka populārās dziedātājas Samanta Tīnas privātajā dzīvē viss nav tik rožaini, kā gribētos, – skatuves māksliniece un viņas ilggadējais mīļotais vīrietis izmeklētājs Nauris Liepiņš ir pašķīrušies. Šonedēļ Maijas Rozītes-Krištopanes raidījumā “Personība” dziedātāja atklājusi, kādēļ abu attiecības pajukušas.

2020. gada 14. novembrī 14:00

Samanta Tīna ir no tām skatuves māksliniecēm, kuras savu privāto dzīvi neraujas publiskot, un arī par savu attiecību tagadējo statusu viņa runājusi izvairīgi. Sarunā ar Maiju Rozīti-Krištopani dziedātāja uzsvēra, ka viņa ar ilggadējo draugu Nauri ir pašķīrušies, nevis izšķīrušies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mums ir pauze, ja tā var teikt. Pauze, pašķīrušies… Es uzskatu, ka attiecībās visu laiku ir jāiet uz priekšu. Un vai nu mēs augam kopā, vai mēs augam katrs atsevišķi. Un, ja mēs augam katrs atsevišķi, tad vai mēs to saprotam un mēs mākam atrast to kopsaucēju, ka mēs sadodamies rokās un ejam augstāk, tālāk. Vai arī viens aug, otram ir labi tur, kur viņš ir, un tad tas īsti vairs neder.

Man ir svarīgi, lai ir vārds “mēs”. Vai nu ir “mēs”, vai nav. Un tad ir jāatrod kopsaucējs, vai mēs ejam tālāk uz priekšu, kas ir nākamais, uz ko mēs ejam. Ja tā nav, tad kļūst kaut kā ierasti. Kaut kā pats par sevi saprotams. Attiecībām nav jābūt pašām par sevi saprotamām,” skaidroja Samanta un lika noprast, ka tieši tas bijis attiecību pajukšanas iemesls.

“Iespējams, kopīgā augšana ar vārdu “mēs” nenotiek, ka viņa ir vai nu apstājusies vai kas… Bet rezultāts ir tāds, kāds viņš ir šobrīd. Ir labi,” izteicās dziedātāja.

Viņa piebilda, ka ir gatava dot otru iespēju un to, kurp abu attiecības aizvedīs, rādīs laiks.

Samanta Tīna arī atklāja, ka tuvāko piecu gadu plānā viņai ietilpst apmierināt savas ambīcijas uz skatuves, kas ietver uzvaru “Eirovīzijā” un jauna albuma izdošanu, lai pēc tam varētu sākt plānot ģimenes dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es esmu karjeriste, bet es noteikti zinu, ka es gribu ģimeni, tas ir vairāk nekā skaidrs. Es esmu sieviete, man ir tādas pašas vēlmes. Es gribu vīru, bērnus, savu ģimenes māju,” klāstīja Samanta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm