tv3.lv

Šarmantā Dināra Rudāne atklāj savu drosmes recepti

Dziedātāja Dināra Rudāne pirms nepilna pusgada kļuva par māmiņu meitiņai. Māksliniece bauda laiku ar meitu, sporto un aktīvi koncertē. Mūziķe ar sociālā tīkla “Instagram” palīdzību atklāj savu drosmes noslēpumu.

2019. gada 6. martā 14:23

Dināra aicina atbalstīt tos, kuri varbūt ir apmaldījušies, tos, kuri pēc sistēmas stereotipiem ir citādāki, nepareizi, nestandarta. Kā nekā nav vienādu cilvēku, katrs ir absolūti unikāls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

” Tas nozīmē, ka nav “nepareizu” cilvēku. Ir tikai visums un tā mīlestībā veiktais brīnumdarbs – dzīvība!” sociālajā tīklā raksta Dināra.

 

View this post on Instagram

 

Esam Drosmīgi!❤️Atļaujamies būt tādi kādi patiesībā jūtamies! Atbalstam tos kas varbūt apmaldījušies, tos kas pēc sistēmas steriotipiem ir citādi, nepareizi, nestandarta. Nav vienādu cilvēku, katrs ir absolūti unikāls! Tas nozīmē ka nav ‘nepareizu’ cilvēku. Ir tikai Visums un tā mīlestībā veiktais brīnumdarbs – dzīvība! Vēlos padalīties ar savu ‘drosmes recepti’ – ko iesāka MOT programma kurus vēlos ieteikt un atbalstīt, kā arī patiekties par to ka viņi ir☺️. MOT ir motivācijas programma skolēniem dzīvotprasmes apguvei. Tās mērķis ir veidot stipru jaunatni un veidot atvērtāku, pretimnākošāku un drošāku sabiedrību. Mana drosmes recepte nav sarežģīta. Vienmēr saku ko domāju, vai pilnībā klusēju ja uzskatu ka mans viedoklis nemainīs situāciju. Cenšos nesāpināt visu dzīvo, un nekad neesmu lepna atvainoties kad kļūdos. Uztveru kļūdas kā vissvarīgāko savas dzīves skolu, bez tām es nemainītos, neattīstītos, neaugtu. Izbaudu dzīvību, to – ka varu smieties, raudāt, sajust smaržas, vērot krāsas, baudīt apskāvienus un klausīties lietū,.. Planēta Zeme ir brīnums kas nepārstāj izbrīnīt un iedvesmot! Iemīlos Viņā katru savas dzīves mirkli! Paldies Jums par milzīgu atbalstu ko dāvājat man katru dienu! Paldies par to ka iedvesmojat!!! mīlestība? #mot #izvēliesdrosmi #atbalstsparvisiem100 #inspiration #motivation

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Pirmo laiku pēc dzemdībām Dināra Rudāne jutusies kā “piena fabrika”, ne cilvēks

Jaunās māmiņas drosmes recepte neesot sarežģīta. Viņa vienmēr saka to, ko domā, vai arī pilnībā klusē, ja uzskata, ka viņas viedoklis nemainīs situāciju.

Mūziķe cenšas nesāpināt visu dzīvo, un nekad nebaidās atvainoties, kad kļūdas.

“Uztveru kļūdas kā vissvarīgāko savas dzīves skolu, bez tām es nemainītos, neattīstītos, neaugtu,” tā Dināra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dināra izbauda dzīvību, to, ka var smieties, raudāt, sajust smaržas, vērot krāsas, baudīt apskāvienus un klausīties lietū.

Skaistule uzskata, ka planēta zeme ir brīnums, kas nepārstāj iedvesmot un izbrīnīt. Viņa iemīlas planētā katru savas dzīves mirkli.

Māksliniece saka paldies atbalstītājiem, kuri viņu iedvesmo, sniedz atbalstu.

Foto: Blondīnēm piestāv sarkanā krāsa! Andrejeva un Rudāne šarmē sievišķīgos tērpos

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm