tv3.lv

“Singapūras satīns” piedāvā jaunu videoklipu un izziņo albumu

Par pašmāju repa supergrupa dēvētā muzikālā apvienība “Singapūras satīns” fanu novērtējumam nodevusi jaunu singlu “Pārāk jauna”, kam tapis arī videoklips. Līdz ar jauno dziesmu grupa izziņo pavasarī gaidāmo otro studijas albumu.

2019. gada 5. martā 15:41

“Gājām pāri mūsu arhīva materiāliem un atradām videoklipu, ko uzfilmējām senajā 2005. gadā. Oriģināli klips bija paredzēts dziesmai par vienu no tā laika aktualitātēm – vēlējāmies vēstīt, ka mums nepatīk šauras bikses un dziesma saucās “Pārāk šauras”, taču pagāja laiks, mode iet pa apli un te nu mēs esam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Toreiz dziesma ar klipu netika izlaista, bet, pateicoties jaunākajiem sasniegumiem datorgrafikā un kinematogrāfijā, mums izdevās klipam iedot otro elpu, tam pa virsu uzliekot mūsu jauno dziesmu “Pārāk jauna”, kurā vēlreiz uzsveram, ka mums patīk 30+ un ar jaunām meitenēm nepinamies,” par jauno klipu stāsta skatuves mākslinieki.

Kā norāda grupas menedžeris, patlabam mūziķi strādā pie sava otrā studijas albuma.

“Šī dziesma ir pirmais singls no gaidāmās hitu vācelītes, kas gan jau atkal liks kritiķiem un drēbes pazinējiem domīgi pašūpot galvas.

Albuma nosaukumu šobrīd atklāt nevēlos, jo gluži vienkārši esmu to aizmirsis, lai gan kaut kur pierakstīju, bet esmu drošs, ka jaunajā relīzē katrs fans atradīs kaut ko slazdu sildošu,” tā menedžeris.

Dziesma ierakstīta grupas jaunajā studijā “M4 Studios”, un to apstrādājis repa mūzikas autors Sandis Siliņš. Pie klipa atjaunošanas no arhīviem strādājis “Electric Art Life” kolektīvs.

Noskaties!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm