tv3.lv

"Tā nav dzīve, tikai un vienīgi ciešanas." Dziedātāja Katrīna Bindere‑Čodere jau vairāk nekā gadu ir vegāne

Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere sociālajā tīklā “Instagram” dalās pārdomās par savu dzīvesveidu. Mūziķe jau vairāk nekā gadu ir vegāne un aicina ikvienu noskatīties filmas “Seaspiracy” un “Dominion”, lai vismaz būtu lietas kursā, kādas ciešanas dzīvniekiem nodara dzīvnieku izcelsmes produktu lietošana.

2021. gada 10. aprīlī 11:59

Katrīna raksta, ka viņas dzīvesveida pamatā ir ideja pēc kuras viņa vadās un balsta savu rīcību. Ideja ir pavisam vienkārša, tā ir vērtība, kura viņā ielikta jau bērnībā – nevienai dzīvai radībai nedarīt pāri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere: Doma par abortu nekad dzīvē nav bijusi, bērniņš ir lielākā laime, kāda var būt

Foto: Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere nosvin dēla gada jubileju

“Pēc šādas pārliecības esmu dzīvojusi vienmēr, nenojaušot, ka katru dienu manis dēļ ir kāds cietis. Cietis no tā, ko es ēdu, dzeru un velku mugurā,” tā Katrīna.

Mūziķei nav bijis viegli pieņemt, ka viņas dzīvesveida ietekmē tik daudz dzīvnieku ir izcietuši skumjas, pazemojumus un sāpes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tā nav dzīve, kuru viņi dzīvo, tikai un vienīgi ciešanas. Mēs šīs ciešanas ikdienā neredzam, jo tās tiek meistarīgi slēptas. Mēs redzam tikai veikalu plauktos skaisti iepakotus pārtikas produktus,” dusmojas Katrīna.

Dziedātāja apzinās, ka nevienam nevar pārmest to, ko pati visu laiku darījusi, bet pienāk laiks, kad informācija nonāk pie ikviena, Katrīna lūdz pievērst tai uzmanību un padomāt.

Jaunā sieviete saprot, ka katram ir brīva izvēle lemt ko, kad un kā darīt, bet viņa vēlas, lai esi lietas kursā par to, kādu izvēli veic un ko tas nodara dzīvniekiem.

“Noskatījos filmas, tas lika uzdot ļoti daudz jautājumu, meklēt atbildes. Atbildes mani šokēja, saraudināja, pat sadusmoja. Pārmaiņas nekad nav vieglas, bet tad viss “saliekas pa plauktiņiem”,” optimistiski nosaka Katrīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja ir gatava ar padomiem palīdzēt ikvienam, kurš uzsāk savu vegānisma ceļu, kuram ir nepieciešama palīdzība ar dažādām receptēm vai vienkārši uzmundrinājums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm