tv3.lv

"Tu gaidi, kad starp jums būs emociju "salūts". Varbūt, nav jēgas gaidīt?" Alekss Silvērs ar Aminatas dziesmu cierē uz ”Eirovīziju”

Pēc dueta Alekss Silvērs&Liera Štein izjukšanas Alekss nesnauž, viņš pārstāvējis Latviju vērienīgajā konkursā “Slāvu Bazārs” un pēc vairāku gadu neveiksmes Latvija iekļuva finālā. Nu dziedātājs izlēmis sevi pierādīt Eirovīzijas nacionālajā atlasē, kurā startēs ar dziedātājas Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu “Fireworks”.

2018. gada 30. novembrī 17:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alekss paziņo, ka, ticies ar Aminatu ne tāpēc, ka viņa ieguvusi sesto vietu Eirovīzijas lielajā finālā, bet gan tāpēc, ka viņa ir viena tām dziesmu autorēm, kura saprot, kas ir populārs, kādai skaņai, dziesmas struktūrai jābūt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs ilgi runājam un daudzas reizes tikāmies dzīvē, lai viņa varētu saprast, kāda dziesma man ir piemērota. Lai viņa varētu saprast manu raksturu un balss diapazonu,” stāsta Alekss.

Drīz vien radās demo versija dziesmai, sekoja darbs studijā ar vienu no populārākajiem Latvijas producentiem Kasparu Ansonu, un radās gala rezultāts.

Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam

Aminata “uzķēra” Aleksa iekšējo stāstu, emocijas, kuras bija ar viņu šo tikšanās reižu laikā.

Attiecības ļoti ietekmē dziedātāja garastāvokli, iekšējo pasauli, un Aminata saprata viņa jūtas. Viss, ko mākslinieks pārdzīvo dziesmas laikā ir patiesība un katrs izdziedātais vārds ir par viņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alekss vēl nekad nav bijis tik patiess uz skatuves kā dziedot šo dziesmu, viņš atkailina savu dvēseli, izliek sevi visu kā uz “paplātes”.

“Katram no mums bijušas attiecības, kad cilvēks, kuru tu mīl, līdz galam nesaprot, kāpēc viņam vai viņai ir vajadzīgas attiecības. Tu turpini gaidīt, kad starp jums būs emociju “salūts”. Gaidi līdz pēdējam brīdim, kad, varbūt, nav jau jēgas gaidīt? Tāda ir dzīve un dzīves pieredze,” stāsta Alekss.

Foto: PERSONĪGAIS ARHĪVS

Nav brīnums, ka Alekss, izlasot dziesmas vārdus, jautājis dziesmas autorei, kā viņa zinājusi, kas nomoka viņa sirdi?

Alekss Silvērs par dalību “Slāvu Bazārā”!

“Protams, ka dziesmai uzreiz teicu JĀ. Sākām strādāt studijā un es sapratu, ko nozīmē darbs komandā, ko nozīmē darbs ar cilvēkiem, kuri saprot katru niansi,” priecājas Alekss.

Paralēli Alekss kopā ar zviedru dziesmu autoriem un producentiem strādā pie soloalbuma. Mākslinieks domā, ka katram dziedātājam vajag savu materiālu, lai varētu virzīties uz priekšu un parādīt sevi plašākai auditorijai.

Drīzumā tiks filmēts dziesmas “Firework” video un klips tiks prezentēts plašākai auditorijai jau janvārī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm