tv3.lv

TV3 svētku koncerts "Svinot Latviju" pulcē vairāk nekā 80 mūziķu

Otrdien, 4. maijā, plkst. 20.45 kanāls TV3 un radio Star FM aicina skatītājus uz kopīgām svinībām svētku koncertā “Svinot Latviju!”, kas ienesīs prieku un pacilājumu katrā mājsaimniecībā. Koncertu vadīs brāļi Rihards un Oskars Leperi, un tajā uzstāsies vairāk nekā 80 Latvijā mīlētu un cienītu mūziķu.

2021. gada 29. aprīlī 17:24

Šie, tautā mīļi saukti kā Baltā galdauta svētki, ir sirsnīgs mīlestības apliecinājums mūsu dzimtenei, kas apvieno ikvienu Latvijas iedzīvotāju kopīgā svinību noskaņā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī šogad svētkus svinēsim tikai tuvāko lokā, kanāls TV3 ienesīs svētkus katrā mājsaimniecībā, piedāvājot skatītājiem koncertu “Svinot Latviju!”.

Koncerts norisināsies Raiņa sētā, pieskandinot Jūrmalas kāpas un to vadīs šarmantie brāļi Rihards un Oskars Leperi, izskanot sirsnīgiem sveicieniem un sarunām ar mūziķiem.

Koncerta piedalās vairāk nekā 80 mūziķi – grupas, dueti, muzikālās apvienības, kā arī gaidāmi vairāki, pārsteidzoši muzikālie pirmatskaņojumi.

Vakara garumā uz skatuves kāps Laima Vaikule, Intars Busulis, Kārlis Lācis, Igo, DAGAMBA, Musiqq, Carnival Youth, Aija Andrejeva, Linda Leen, Astro`n`out, Sudden Lights, Jānis Stībelis, Olga Rajecka, bet bet, Marija Naumova, Ieva Kerēvica, Ērika Eglija, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Kaspars Zemītis, Beāte Zviedre, Jānis Aišpurs, Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš, Jānis Šipkēvics, Dabasu Durovys, Katrīna Dimanta, Lauris Valters, Antra Stafecka un Dārta Stepanova.

Skaties svētku koncertu “Svinot Latviju!” 4. maijā plkst. 20.45 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm