tv3.lv

Video: Laura Raila un Normunds Rutulis apvienojas dziesmā "Laiku nevar pazaudēt"

Dziedātāji Laura Raila un Normunds Rutulis iepazinās televīzijas šovā “Dziedošās ģimenes”. Normunds vadīja raidījumu, Laura piedalījās kopā ar ģimeni. Pēc gadiem Laura piedāvāja sadarbību un Normunds neatteica. Tā radās jaunais hits “Laiku nevar pazaudēt”.

2020. gada 26. martā 12:41

“Normundu augstu vērtēju kā mākslinieku, kad tapa šī dziesma, uzreiz ienāca prātā doma, ka jāuzaicina Normunds iedziedāt duetu. Kā nekā “Laiku nevar pazaudēt” ir līdzīgā manierē, kā dziesmas no Normunda albuma “Aizturi elpu”,” skaidro Laura.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laura Raila mēneša laikā zaudējusi vairāk nekā sešus kilogramus liekā svara

Video: Laura Raila un Ēriks Budēvics par godu “Hameleonu” 20 gadu jubilejai izdod singlu

Tāpat dziedātāja vienmēr ir sajūsminājusies par Normunda balss tembru. Toties Normundu “aizdedzina” jaunu sadarbības piedāvājumu dzirksts. Tā notika arī šoreiz.

“Lauras dziesma atbilst manam dzīvespriecīgajam modelim. Tāpēc nebija ilgi jādomā par iesaistīšanos ierakstā. Ar lielu prieku nododam dziesmu klausītājiem, cerot, ka tā uzjundīs vasarīgas sajūtas,” piebilst Normunds Rutulis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūsdienu lielajā steigā un intensīvajā dzīves ritmā cilvēki bieži vien aizmirst, ka laiks iet uz priekšu ļoti ātri, kā dziesmā “Laiku nevar pazaudēt.”

Jāizbauda katrs mirklis, jāvelta saviem tuvajiem pēc iespējas vairāk laika. Mazs bērniņš izaugs ļoti ātri, bet jaunās māmiņas baidās kaut ko nokavēt, bieži vēlas atgriezties darbā, lai neizietu no aprites.

“Cilvēki, dzīvojot kopā, ierokas darba papīru čupā un attopas, ka kopā dzīvi nemaz nav baudījuši. Neaizmirstiet viens otram pateikt, cik ļoti mīlat un novērtējat, jau šodien,” mudina Laura un Normunds.

Baloni, automašīna un svētku torte. Dziedātāja Laura Raila nosvin dēla pirmo dzimšanas dienu

Fantastiski foto: Laura Raila kopā ar ģimeni bauda Kanāriju salu sauli un dabas burvību

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Laiku nevar pazaudēt” piedalās dažādu vecumu aktieri, mazajam Lauras dēliņam Lūkasam un brāļa meitai Norai ir nepilni divi gadi.

Deviņus gadus jaunā Anfisa Dobrovoļska ir jau piedalījusies “Lego” reklāmas filmēšanā, Daņila Andrianovs ikdienā nodarbojas ar sporta dejām.

Klipā piedalās arī Kristaps Bērziņš, viņš ir ļoti pieredzējis reklāmu un filmu aktieris.

Kristapa šarmantā draudzene Ausma Cirvele arī jau iemēģinājusi spēkus un filmējusies reklāmās.

Pateicoties klipa filmēšanai, duets iepazinies ar ļoti harizmātiskiem aktieriem Inesi Aivazovu un Jāni Lībieti, arī viņi ir bieži reklāmu un filmu atlašu uzvarētāji.

Video filmēja daudziem labi pazīstamais DJ Dween.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm