tv3.lv

Ziemassvētkos Alekss Silvērs pirmo reizi cep piparkūkas un bauda saldeno svētku aromātu

Dziedātājs Alekss Silvērs cītīgi gatavojas Eirovīzijas nacionālajam pusfinālam, daudz tiek dejots, dziedāts, veidots šovs un piemeklēti vajadzīgie tērpi. Ziemassvētkos Alekss nestrādā, bet velta laiku sev, piparkūkām, eglītei un ģimenei.

2018. gada 24. decembrī 14:30

Atmiņas par Ziemassvētku sagaidīšanu Aleksam saistās ar ģimeni un tuvākajiem draugiem. Viss, ko viņš vienmēr vēlas svētkos ir satikt savus mīļos pie liela svētku galda, labi kopā pavadīt laiku un ēst mīļākos ēdienus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Man nav svarīgi saņemt dāvanas, bet es dievinu dāvināt. Tas ir tik patīkams satraukums, dāvināt svētkos dāvanas un redzēt smaidu dāvanu saņēmēju sejās,” tā Alekss.

Alekss neslēpj, ka pirmo reizi cep piparkūkas. Cilvēki redzēja vienā kulinārijas šovā, kur Alekss gatavoja “ķuķi”, jeb “koču”, ka viņš prot gatavot un izteica ideju par piparkūkām.

”Man ar ģimeni un draugiem ir tradīcija, ka katru gadu kāds cep piparkūkas. Parasti no tā izvairījos, bet nu, kad visi zina, ka protu gatavot, man nav variantu. Patiesībā, es par to tikai priecājos,” smaida Alekss.

Mamma jau no mazotnes Aleksam stāstīja, ka, gatavojot ēdienu, vienmēr jādomā labas domas, īpaši svētkos. Pirms sākt gatavot mīklu, Alekss fonā uzliek Ziemassvētku dziesmas, aizdedz sveces un ķeras pie piparkūku mīklas mīcīšanas.

”Ticu tam, ka cilvēka enerģētika ir ļoti stipra un to var sajust stāvot blakus kādai personai. Ēst gatavošana prasa ilgāku laiku, tātad ir laiks, ko pavadīt domās, tāpēc tikai pozitīvas domas un labs garastāvoklis,” nosaka Alekss.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīcot piparkūku mīklu, Alekss stāsta, ka vismīļākās piparkūkas, tās, kuras viņš vienmēr apēd pirmās, ir eglītes formā. Katru gadu dziedātājs gaida, kad mājās atvedīs egli, jo tieši egle ir viņa Ziemassvētku talismans.

”Man nepatīk, ja piparkūkas tiek dekorētas. Uzskatu, ka viņas pašas jau ir īpašas un nav jāveido nekādi zīmējumi. Formiņas jau sniedz veidolu un skaisti brūnā krāsa ir vilinoša,” smaida Alekss.

Liekot piparkūkas cepeškrāsnī, mākslinieks paziņo, ka viņa svētku smarža ir piparkūku un egles smarža. Alekss jau no novembra, katru dienu ēd piparkūkas un viņam tās neapnīk.

”Sajūtot piparkūku smaržu, katru gadu man ir sajūta, ka atgriežos bērnībā. Ziemassvētki ir laiks, kad kaut uz vienu dienu mēs visi varam atkal sajusties, mazi mīlēti un noticēt svētku brīnumam. Mani šādas sajūtas pārņem tikai Ziemassvētku laikā, pat dzimšanas dienā tā nav,” aizdomājas Alekss.

Kamēr piparkūkas apbrūninās un dzīvoklis piepildās ar saldeno aromātu, Alekss steidz pabeigt pušķot eglīti. Katru gadu eglītei ir jābūt pašai skaistākajai un greznākai, izrotātai ar mīlestību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Mūsdienās gandrīz visu var nopirkt par naudu un ne tikai veikalā, pārdodas viss. Uzskatu, ka cilvēkiem, kurus mīli no visas sirds labākā dāvana ir kas paša rokām darināts, ar mīlestību un labām domām piepildīts. Tā arī ir īstā Ziemassvētku maģija!” atklāj Alekss.

Izņemot piparkūkas no cepeškrāsns, Alekss ir priecīgs, jo, pagaršojot savu pirmo veikumu, ir skaidrs, viss izdevies tieši tā kā vajadzīgs.

Atliek tikai likt cepties nākamo kārtu, bet gaidot piparkūkas, kā arī ciemiņus, apēst kādu mandarīnu.

”Novēlu visiem Priecīgus Ziemassvētkus. Lai izdodas pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem, lai labas domas galvā, mīlestība sirdī un piparkūkas vēderā,” novēl Alekss.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm