tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: Mūrnieces jaunā mīla, Didrihsones puncītis, saimnieka Armanda atzīšanās

Pašmāju šovbiznesā nedēļa izvērtusies gana raiba, un tautas uzmanību piesaistīja arī vairāki notikumi ārvalstīs. TV3.lv piedāvā atskatīties uz spilgtākajiem notikumiem, kas sabiedrībā zināmus ļaudis bija piemeklējuši šonedēļ.

23. janvārī 10:01

To, ka beidzot sakārtojusies privātā dzīve, šonedēļ par prieku saviem atbalstītājiem sociālajos tīklos pavēstīja uzņēmēja Linda Mūrniece. Viņai izveidojušās jaunas attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sirsnīgajam zirgkopim Armandam TV3 šovā ”Saimnieks meklē sievu” mīlestību atrast neizdevās. Vairākus mēnešu pēc nofilmēšanās televīzijas projektā, komentējot savu lēmumu izvēlēties pilsētnieci Danu, saimnieks neslēpa – viņš pieļāvis kļūdu.

Viena no Latvijas ietekmīgākajām influencerēm Elīna Didrihsone gaidību laikā neaizmirst aplaimot arī savus sekotājus, un šonedēļ kuplajam fanu pulkam viņa atrādīja savu augošo grūtniecības vēderiņu.

Neiepriecinošas ziņas pāršalca Latviju saistībā ar pazīstamā šefpavāra Mārtiņa Rītiņa veselības stāvokli. Kopš pērnā gada nogales viņš atrodas slimnīcā, un pēdējās nedēļas laikā viņa stāvoklis pasliktinājies. Viņa brālis Jānis atklāja ko vairāk par Mārtiņa cīņu par dzīvību.

Dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne un influencere Adriana Miglāne sociālajos tīklos pavēstīja, ka kāda sieviete vērsusies pret viņu policijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daudzu šovbiznesa draugu uzmanības lokā nonāca jandāliņš, ko nesen sarīkoja populārā krievu balerīna Anastasija Voločkova. Pēc brīvdienām, kas pavadītas Maldivu salās, Voločkova mājās atgriezās ar diviem protokoliem par nekārtību celšanu. Vēlāk viņas pārstāve skaidroja, ka balerīna lidojuma laikā bija piedzērusies.

Tikmēr britu aktrises Džoanas Kolinsas jaunākais momentuzņēmums, ar ko viņa bija dalījusies sociālajos tīklos, raisīja lielu satraukumu viņas fanu vidū, un nebija grūti iedomāties, kāpēc. Bildītē 88 gadus vecā aktrise žilbināja ar izteiksmīgu šķēlumu.

Kanādiešu izcelsmes amerikāņu aktrise un modele Pamela Andersone gadu pēc kāzām iesniegusi oficiālu pieteikumu par laulības šķiršanu no viņas piektā vīra.

Pagājušās nedēļas izskaņā ar iespaidīgām cīņām ringā noslēdzās grandiozais pašmāju šovs ”Boksa akadēmija”. Mentoru un Latvijas boksa spīdekļu Kaspara Kambalas un Kristapa Zuša komandu pārstāvji izcīnīja pa divām uzvarām, noslēdzot šovu ar draudzīgu neizšķirtu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm