Nedēļa šovbiznesā: Putnis šķiras no vīra, Edītes dzīve pēc "Lauku sētas", Gogens atrāda jauno draudzeni

Janvāra izskaņā lieli notikumi norisinājušies daudzu populāru ļaužu dzīvēs. Nedēļas izskaņā “tv3.lv – Izklaide” piedāvā atskatīties uz “karstākajiem” notikumiem, kas izklaides draugus šonedēļ bija interesējuši visvairāk.

29. janvārī 10:00

Pagājušajā svētdienā populārā šova “The Voice” Lietuvas versijas jaunākajā epizodē “aklo noklausīšanos” ietvaros uzstājās latviešu dziedātāja Diona Liepiņa. Žūrijas locekļi ilgi ieklausījās dziedātājas priekšnesumā, tomēr visbeidzot trīs no četriem žūrijas pārstāvju krēsliem pagriezās, vēloties Dionu savā komandā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā gada iesākumā par iestūrēšanu laulības ostā pavēstīja TV3 raidījuma “900 sekundes” moderatore Kristīne Komarovska. Pēc kāzām viņa pieņēma vīra uzvārdu, kļūstot par Kristīni Stakenu, bet, kā nesen intervijā Laurai Saulītei Kristīne atzinās, ar jaunā uzvārda pieņemšanu viņai neklājas viegli.

2020. gada janvārī Vācijā par precētu pāri kļuva latviešu politiķis un lektors Roberts Putnis un viņa mīļotais vīrietis Dmitrijs Markovs. Taču nu kļuvis zināms, ka šim mīlasstāstam pienākušas beigas.

Lielas pārmaiņas gaidāmas Dailes teātra aktieru Ērikas Eglijas-Grāveles un Ginta Grāveļa dzīvē – trīs gadus pēc iestūrēšanas laulības ostā pāris ir sava pirmā bērniņa gaidībās.

“Lauku sētas” otrās vietas ieguvējas kuldīdznieces Edītes Jansones dzīvē pēc dalības TV šovā sācies skaists posms – viņai izveidojušās jaunas attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sociālajos tīklos strauju popularitāti iemantoja asprātīgs video, kura centrā ir skandalozais režisors Dž. Dž. Džilindžers. Video veidots kā parodija par diviem Latvijā populāriem sarunu raidījumiem, un tajā Džilindžers iejuties gan intervētāja, gan intervējamā lomā.

TV personība, blogere un influencere Kristīne Virsnīte pirms vairāk nekā desmit alkohola lietošanai viņa pielikta striktu punktu. Šonedēļ Kristīne atklāja, kas viņu uz to pamudināja, kā arī skaidroja, ko ieguvusi, pieņemot šo lēmumu.

Populārais šovmenis, pasākumu vadītājs, aktieris Gogens Solncevs nekad nav slēpis, ka mīlas dzīvē priekšroku dod dāmām gados, īpaši iekārojamas viņa acīs ir pensionāres. Šonedēļ Gogens plašākai sabiedrībai atrādīja savu jauno draudzeni.

Savukārt skandalozais šovmenis Ņikita Džigurda, kurš nereti lielās ar seksa partneru skaitu, kā arī piedzīvoto gultā, nesen padižojās, kā savaldzinājis pasniedzēju teātra institūtā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm