tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: šķiršanās bums slavenību aprindās, Greifāne ierodas Latvijā, Mihelsons atkal precas

Šīs nedēļas laikā vēstījām par vairākām sabiedrībā zināmām personām, kuras nolēmušas šķirties no saviem dzīvesbiedriem, taču neizpalika arī kādas skaistas kāzas. Portāls “tv3.lv” piedāvā atskatīties arī uz citiem notikumiem, kas šovbiznesa āres pāršalca šonedēļ.

5. jūnijā 10:10

Par vienu no apspriestākajiem notikumiem kļuva pazīstamās vegānes un videi draudzīga dzīvesveida popularizētājas, influenceres un ceļotājas Alises Mičules paziņojums par šķiršanos no dzīvesbiedra Mārtiņa Mičuļa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par šķiršanos no ilggadējā drauga Olivera un jaunu attiecību uzsākšanu ar “tv3.lv” starpniecību plašāku sabiedrību informēja realitātes šova “Lauku sēta” piektās sezonas zvaigzne Ingars Babčuks.

Mūziķu Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura mīlasstāsts pirms dažiem gadiem kļuva par sevišķi aprunātu tematu, jo laikā, kad tas uzplauka, mūziķis vēl bija oficiāli precējies. Nu intervijā žurnālam “Ieva” grupas “The Sound Poets” solists atklāja, ka nevienam nenovēl piedzīvot šķiršanos.

Šonedēļ noslēdzās viens no “skaļākajiem” tiesas procesiem, kurā iesaistītas slavenības, – Džonijs Deps uzvarēja apmelošanas lietā pret bijušo sievu Amberu Hērdu.

Tikmēr arī kāds īpaši priekpilns notikums – pēc gandrīz piecus gadus ilgas kopā būšanas laulības ostā iestūrēja grupas “Prāta vētra” mūziķis Māris Mihelsons un viņa mīļotā sieviete finanšu eksperte Laura Arāja.

Dziedātāja, režisore Liene Greifāne, kura vairākus gadus dzīvo Krievijā, dzimtenē neesot bijusi trīsarpus gadus, un tieši šajā nedēļā viņa to laboja, ierodoties Latvijā, lai apciemotu tuviniekus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Maija izskaņā 43 gadu vecumā viņsaulē devās šova “Ekstrasensu cīņas” 12. sezonas uzvarētāja Jeļena Jaseviča. Atklājās, ka gaišreģe jau sen jutusies slikti, bet veselības problēmas ignorējusi. Vēlāk tapa zināms, ka nelaiķes 16 gadus vecajai meitai draud nonākšana bērnunamā.

Izklaides draugus šajā nedēļā bija interesējis ne tikai palūrēt, kas nozīmīgs noticis slavenu ļaužu dzīvēs. Daudzu uzmanību saistījis arī kāds masu pasākums, proti, pagājušajās brīvdienās uz vienu nakti durvis vēra leģendārais klubs “Nautilus”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm