tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: Spīrsas kailfoto trakums, Dzelzīša jaunā simpātija, Kaupera dēls precas

Noslēgumam tuvojas kārtējā notikumiem bagātā nedēļa, un “tv3.lv” piedāvā atskatīties uz spilgtākajiem brīžiem TV ekrānos un sabiedrībā zināmu ļaužu dzīvēs.

31. jūlijā 10:11

Notikumi TV šovā “Kaislību vasara” šonedēļ nesa īpašu pārsteigumu mīlas spēles dalībniekiem. Pēc tam, kad Ralfs nolēma neveidot pāri ne ar Sanitu, ne Līgu, trijotnei šovs bija jāatstāj. Pametot villu, Sanitai nāca klajā ar pamatīgām atklāsmēm par savām sajūtām un viedokli par notikumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īsi pirms fināla spēlē palikušie trīs pāri tikās, lai apspriestu sevi interesējošus jautājumu, tostarp arī ko intīmu, un Estere un Marko atzinās – viņi šovā bauda gultas priekus. Visbeidzot tika noskaidroti šova “Kaislību vasara” uzvarētāji.

Šonedēļ kļuva zināms, ka nesen precētu vīru pulkam pievienojies viens no mūziķa Renāra Kaupera un stilistes Agneses Kauperes dvīņu puikām – grupas “Carnival Youth” solists Edgars Kaupers. Jūlija plaukumā viņš mija gredzenus ar savu ilggadējo draudzeni Evu Sokolovsku.

Savukārt par Latvijas iekārojamāko vecpuisis dēvētais Lauris Dzelzītis gadu pēc nofilmēšanās skandalozajā TV šovā “Randiņš ar Dzelzīti” sabiedrībā izgājis ar simpātisku gaišmati.

Amerikāņu pornozvaigzne Railija Rīda, kura jau vairāk nekā gadu ir laimīgā laulībā ar latviešu parkūristu Pāvelu Petkūnu un nesen sportistam dāvāja meitiņu, nodemonstrēja, ka jau atguvusi savu perfekto formu.

Humora zvaigzne Maksims Galkins, kurš kopā ar ģimeni, kā ik gadu, daļu vasaras pavada Latvijā, plašākai sabiedrībai atrādīja, kas aug viņa piemājas dārzā Jūrmalā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Amerikāņu popzvaigzne Britnija Spīrsa turpina uz pilnu klapi baudīt dzīvi, taču viņas nesenās aktivitātes sociālajos tīklos, tostarp dižošanās ar saviem kailfoto, dziedātājas talanta cienītājiem likušas satraukties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm