tv3.lv

Neiztikt bez negatīvas pieredzes! Elīna un Nauris Didrihsoni ceļo uz Dubaiju

“Influencere”, veikala “Butterfly” īpašniece Elīna Didrihsone un viņas vīrs Nauris devušies atpūtas braucienā uz Dubaiju. Pāris izlēmuši gan atpūsties, nosvinēt Naura dzimšanas dienu, gan safotografēt veikala jauno vasaras kolekciju.

2021. gada 4. maijā 17:23

Pāris tik tikko nokļuvuši Dubaijā un jau piedzīvojuši divus ne visai patīkamus atgadījumus, bet nekas nav spējis izbojāt mīlnieku lielisko garastāvokli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīna Didrihsone nolēmusi uz savas ādas izmēģināt intervāla badošanos

Noklausies! Nauris Didrihsons sievai Valentīndienā ieraksta paša sacerētu dziesmu par mīlestību

“Pigori sākās Stambulā. Nododam mantas, lai tiktu uz otro lidmašīnu, bet mūs nelaiž iekšā, jo Latvijā noplēstas nepareizās biļetes. Kāpjot lidmašīnā, nepārbaudījām, bet šeit pārplēstu uzskata par izlietotu,” faniem stāsta Elīna, neslēpjot, ka kopā bija salikusi gan biļetes no Rīgas līdz Stambulai, gan no Stambulas līdz Dubaijai.

Sievietes vīrs Nauris steidza printēt jaunas biļetes, neskatoties uz to, ka līdz izlidošanai bija tikai 40 minūtes, pāris paspēja uz lidmašīnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Influencere” vairākkārt uzsvēra, ka ar vīru Nauri izjūt lielāko drošības sajūtu.

“Velkos Naurim līdzi kā peldriņķis aukliņā. Ceļojumos viņš par visu parūpējas, es atslābinos, baudu, filmēju un velkos līdzi,” smejoties nosaka Elīna.

Pāris pastāsta, lai ceļotu uz Dubaiju nepieciešams: negatīvs Covid-19 tests, Dubaijas koronavīrusa aplikācija, apdrošināšana, pase un nauda.

Otro negatīvo pieredzi mīlnieki piedzīvoja viesnīcā, kad uzzināja, ka par baseina un trenažieru zāles izmantošanu jāpiemaksā 400 eiro. Toties, apskatot numuriņu – atklājās, ka tas ir miniatūrs. Viss, kas saglabājās no internetā redzētā piedāvājuma bija lieliskais skats pa logu.

Pāris atteicās par 1500 eiro dzīvot tādos apstākļos, zinot, ka centrā ir daudz viesnīcas, dzīvokļi, kuros apmesties un baudīt summai atbilstošus apstākļus.

Pēc jaunas mājvietas atrašanas, dušas un kafijas baudīšanas mīlnieki ķērās pie darba, baudot lieliskos skatus un fotografējot Elīnu jaunās kolekcijas šortiņos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ļoti piedomāju pie tā, ko “sēju” interneta vidē.” Elīna Didrihsone aicina dalīties tikai un vienīgi ar mīlestību

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm