tv3.lv

Nepareiza adrese un "Cherry" palīdzība jeb kā Roberto Meloni devās apciemot Aleksandru Kurusovu

Dziedātājs Roberto Meloni atgriezies Latvijā no atpūtas Singapūrā, kur devās, lai satiktu dejotāju Aleksandru Kurusovu un baudītu atpūtu. Ceļojuma laikā neiztika bez piedzīvojuma!

2020. gada 4. februārī 15:00

Sākumā Roberto atpūties Bali, kur baudījis dabas jaukumus, nosvinējis Ķīniešu Jauno gadu un pavadījis laiku pārdomās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kurusova Singapūrā atradusi mīlestību, strādā deju skolā! Kādu vietu viņas dzīvē ieņem Latvija?

Roberto Meloni atklāj savu kāzu vadīšanas pieredzi

Mūziķis šogad apņēmies būt laimīgs, viņš nezina, kas ir laime, bet apsola darīt visu, lai justos labi, lai viņa mīļie jūtas labi. Slavenība apzinās, ka dzīve ir dāvana, kuru nevar izmest “vējā”.

Pēc laika, kas veltīts pārdomām un Bali skaistāko vietu apskatei, pienāca laiks doties uz Singapūru, lai apciemotu Aleksandru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Roberto Singapūru raksturo kā ļoti eksotisku, bagātu, multikulturālu pilsētu.

Seksīgi foto: Aleksandra Kurusova sarkanā bikini draiskojas Singapūras ūdens atrakciju parkā

View this post on Instagram

Singapūra ir ļoti eksotiska, bagāta, multikulturāla pilsēta. Singapūra kopš 1960. gadu vidus piedzīvoja strauju ekonomisko attīstību un no mazattīstītas valsts kļuva par vienu no bagātākajām valstīm pasaulē. Singapūra ir globāli augsti attīstīts izglītības, izklaides, finanšu, veselības aprūpes, inovāciju, loģistikas, ražošanas un tūrisma centrs. Singapūra ir devītajā vietā pasaulē pēc Tautas attīstības indeksa, trešajā vietā pasaulē pēc pirktspējas paritātes un tai ir augsti rādītāji pēc iedzīvotāju izglītības līmeņa, plānotā dzīves ilguma, dzīves kvalitātes, drošības un mājokļu pieejamības. Kopš 2013. gada Singapūra ir dārgākā pilsēta pasaulē pēc dzīves izmaksām. Aleksandra Kurusova ir dārgāka, eksotiskāka, skaistāka, čačīgāka meitene kura es pazistu un pilnīgi ieder Singapūrā tākā košs dimants greznajā kronī. Bija patiešam forši braukt pie tevis ciemos @aleksandrakurusova ?❤️ #singapore #friends #latvia #p….varredzet? #friends #amici #hot #theweatherImean #adayinsingapore #roar #aretusa #amici #withahihiho #latino #latviajlo #italiarobertinoloretti #ciklabadzive

A post shared by Roberto Meloni (@robertomeloni) on

“Singapūra ir dārgākā pilsēta pasaulē pēc dzīves izmaksām. Aleksandra Kurusova ir dārgāka, eksotiskāka, skaistāka, “čacīgākā” meitene, kuru es pazīstu. Viņa iederas Singapūrā, kā košs dimants greznajā kronī,” tā Roberto.

Dziedātājs priecājas par kopā pavadīto laiku un faktu, ka tomēr izdevās satikt seno draudzeni.

Vadoties no sociālā tīkla “Instagram” komentāriem, draugu tikšanās nav bijusi tik vienkārša.

Roberto aizbraucis uz nepareizo adresi un viņam nācies naktī uz ielas uzrunāt dāmas, jeb kā Roberto raksta “Cherry”, lai būtu iespēja no kādas dāmas telefona piezvanīt Aleksandrai, izmantojot aplikāciju “WhatsApp”.

“Cherry” bija atsaucīgas, kā nekā Roberto izdevās nokļūt pie Aleksandras. Viss beidzies veiksmīgi, slavenības satikušās un lieliski kopā pavadījušas laiku!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm