Nikolas Kuzņicovas kaklu vairs nerotās rētas. Diemžēl ekstrasense nekad nespēs runāt

Šova “Ekstrasensu cīņas” dalībniece Nikola Kuzņicova pārcietusi 292 operācijas un nu priecājas, ka viņas kaklu vairāk nerotā lielas rētas, elpošanai domāts caurums vai milzīgs plāksteris. Šova zvaigzne pati var elpot un cer, ka tuvāko mēnešu laikā vairāk nebūs nepieciešamas jaunas operācijas.

2018. gada 5. jūlijā 13:37

Pēc pēdējās operācijas ir skaidrs, Nikola nekad nespēs runāt, viņas balss saites nav iespējams glābt un atjaunot. Par spīti šādiem jaunumiem ekstrasense nebēdā, bet priecājas, jo vairāk nebūs jāslēpj kakls zem šalles vai plāksteriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nikola sociālajā tīklā “Instagram” ievietojusi fotogrāfiju, kurā raksta, ka ir lieliska diena, viņa ir raudājusi aiz laimes, jo nu uz viņas kakla ir tikai minimāla rēta, kura atgādina par reiz kaklā ievietoto caurulīti, kura palīdzēja viņai elpot.

Сегодня чудесный день, когда мамочка заплакала от счастья – отныне на моей шее есть только небольшой шрам, напоминающий о трахеостоме. Теперь моя мечты осуществятся – можно окунаться в воду с головой, плавать, нырять и свободно стоять под душем….! Я могу дышать, как все обычные люди, говорить, ничего не закрывая…! Больше никаких шарфов и пластырей..! Надеюсь,что операции теперь станут значительно реже и будут перерывы в месяца, а в идеале – года…! Завтра мы возвращаемся домой!Я так счастлива! Спасибо всем, кто наблюдал за моим долгим и сложным путём и мысленно протягивал руку, предлагал помощь и поддерживал! Совершенно незнакомые люди помогали не унывать и не впасть в депрессию, а когда силы заканчивались – благодаря вам и тем, кто ждёт моей помощи, я отталкивалась от самого дна и опять “всплывала”. #новаяжизнь #николькузнецова #ясчастлива #всепозади

A post shared by Экстрасенс Николь Кузнецова (@nikol.official) on

Skaistā sieviete priecājas, jo spēs piepildīt savu sapni, viņa varēs peldēt, nirt, nodarboties ar “daivingu” un nostāties dušā zem tekoša ūdens. Ekstrasense nu var elpot kā ikviens no mums un čukstēt, neaizklājot kaklā ievietoto caurulīti.

Slavenā šova dalībniece cer, ka vairāk nebūs tik bieži jāveic operācijas, ka būs mēnešiem vai pat gadiem ilgi pārtraukumi. Nikola apzinās operācija nav pēdējā viņas dzīvē, jo slimība dzīvo asinīs, asins pārliešana nepalīdzēs un arī zāles slimībai nav izdomātas. Baltajai raganai jau no bērnības ir onkoloģiska tipa slimība, kura ietekmē elpošanu.

Kuzņicova jau rīt dodas mājās no Vācijas slimnīcas un ir dzīvesprieka pārpilna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm