tv3.lv

"No bezpalīdzības gribējās raudāt.” Kristīne Lindenblate piedzīvo īstu murgu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē

Maija beigās norisināsies “Miss&Mrs. Top of The World 2019”, skaistuma konkurss, kuru organizē Kristīne Lindenblate. Lai sakārtotu Āfrikas dalībnieces vīzas jautājumu, sievietei nācās saskarties ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes haotisko darbu.

2019. gada 28. martā 12:34

Tā kā Kamerūnā nav Latvijas vēstniecības, lai nokārtotu dalībnieces vīzas jautājumu, Kristīnei bija jādodas uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, lai iegūtu informāciju par ielūgumu vīzai uz Latviju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Aizbraucu uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes otro nodaļu un uzzināju, ka nav nekādas veidlapas, bet man pašai jāraksta iesniegums, kā juridiskai personai.

Prasīju – vai nav kāds paraugs? Vai to nevar izdarīt uzreiz uz vietas? Paraugu darbiniece nevarēja atrast, tāpat uz vietas neko uzrakstīt nebija iespējams,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kristīne.

Kristīnei Lindenblatei nav vienaldzīgs Āfrikas liktenis! Skaistule būvēs Ugandā skolu

Beigu beigās Lindenblate pierakstījās uz nākamās dienas deviņiem rītā un cita darbiniece apsolīja uz e-pastu nosūtīt iesnieguma paraugu.

Nākamajā rītā, braucot ar mikriņu, konkursa organizatore nokavēja desmit minūtes, bet viena no darbiniecēm teica, lai viņa dodas uzgaidāmajā telpā, un tūlīt viņu pieņems atbildīgā persona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Numuriņu biju aizmirsusi otrajā jakā. Darbinieki atteicās man palīdzēt, jo viņiem nav jāzina mans numuriņš un apskatīties sistēmā manu pieraksta laiku neviens nevēlējās. Nācās ņemt jaunu numuriņu un gaidīt rindā, kurā nebija neviena cilvēka,” tā Kristīne.

Lindenblate stundu nosēdēja rindā, un tajā laikā neviens cilvēks netika iesaukts kabinetā. Nodaļas vadītāja informēja Kristīni, ka primārā rinda ir tiem, kuriem ir jau iepriekš izņemts numuriņš un pieraksts, bet neizskaidroja faktu, kāpēc viņa vēl nav iesaukta iekšā, ja jau viņai priekšā nav nevienas personas.

“Gribu, lai man nav celulīta, gribu uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni.” Lindenblate uzsāk intensīvu tievēšanu

“Izgāju no uzgaidāmās telpas un stāvēju koridorā, lai redzētu, kas notiek konkrētajā kabinetā. Man aizrādīja, ka stāvu koridorā un ar savu balto jaku ko nodarīšu iestādes sienām,” sašutumu neslēpj Kristīne.

Konkursa rīkotāja izteica savas domas vadītājai, bet arī tas nesniedza nekādus rezultātus.

Dāmām jāsarosās! Sākusies pieteikšanās skaistuma konkursam “Mrs.Latvija 2019”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzzinot no sievietes, kura rindā bija aiz viņas, ka Kristīnei nāksies ilgu laiku pavadīt rindā, viņa devās izmēģināt laimi pirmajā nodaļā.

“Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes otrās nodaļas darbinieki ir nekompetenti. Domāju kolektīvā ir lielas problēmas, jau sākot ar vadītāju, tā nav normāla attieksme. Domāju, viņi aizmirsuši, ļoti būtisku lietu, ka viņi darbojas valsts iestādē, lai pakalpotu valsts iedzīvotājiem, palīdzētu sakārtot lietas, viņu uzdevums nav mūs “noriet”,” dusmīgi nosaka Kristīne.

Lindenblate otrajā nodaļā jutusies tā, it kā būtu darbiniekiem ko parādā, ka traucē viņu atpūtu un liek sniegt pakalpojumu, par kura sniegšanu viņi saņem algas, kuras tiek maksātas no nodokļu naudas.

“No bezpalīdzības gribējās raudāt. Mēs maksājam viņiem algas un vēl ciešam no neizdarības un augstprātības. Iedomājos kā jūtas nabaga ārzemnieki, kuriem ir nepieciešamība iegriezties šajā iestādē,” šausminās Kristīne.

Kristīne Lindenblate: “Pretnovecošanas krēmi ir štrunts, neviens krēms nespēj saglābt sejas ādu un aizkavēt novecošanos.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajā nodaļā viss bijis citādāk. Darbiniece Dacīte Kristīni pieņēmusi uzreiz pēc numuriņa izņemšanas, visu izskaidrojusi, izdarījusi, palīdzējusi uzrakstīt iesniegumu un skaistumkonkursu rīkotāja pēc piecām minūtēm jau devusies prom.

“Ikvienam, kuram ir jādodas uz Pilsonības un migrācijas pārvaldi iesaku doties ar līkumu gar otro nodaļu. Tur tikai izbojāsiet savus nervus, garastāvokli, velti izniekosiet vairākas dienas sava laika un rezultāta nebūs, tam visam ir tikai viens iemels –  darbinieku nekompetence un nevēlēšanās strādāt,” nobeidz Kristīne.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm