tv3.lv

"Nožēloju seksa eksperta ēru, nožēloju, ka reiz viņa to visu lasīs. Gribu būt meitas ideāls." Toretto par tēva lomu

Pasākumu vadītājs Edgars Toretto kopš kļūšanas par tēvu meitiņai metis pie malas seksa eksperta ampluā un nopietni pievērsies tēva lomai. Ebigeila lika Edgaram uz dzīvi, sievietēm paraudzīties no cita skata punkta un saprast, kas ir īsta laime.

2019. gada 14. janvārī 14:55

Edgars daudz laika velta meitiņai, un vēlas ikvienu viņas dienu padarīt īpašu. Mazulītes pirmajā dzimšanas dienā viņas vecāki rīkoja lielu ballīti, lai Ebigeilas īpašā diena būtu neaizmirstama.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kļūšana par tēvu ir labākais, kas ar mani ir noticis, to sapratu uzreiz, kā paņēmu mazo rokās. Viņa atvēra acis un smaidīja. Jau pirmā tikšanās dzemdību namā bija īpaša,” tā Edgars.

Ebigeila Ariela piedzimusi ātri, kopš nokļūšanas slimnīcā pagāja četras stundas un Edgars jau ieraudzīja mazo eņģelīti, kurš izmainīja visu viņa dzīvi.

“Ebigeila ir mana mazā princese, bez kuras nevaru iedomāties nevienu savu dienu. Cenšos pavadīt brīvo laiku kopā ar viņu, meita mani uzlādē un nekad nenogurdina. Esmu lepns, esot viņai līdzās,” tā Edgars.

Mazās meitiņas niķi un stiķi viņam liekas ļoti jauki, tā gan neteiktu Elza, kurai šī niķu deva tiek lielākā daudzumā.

“Tā īsti nevienam neesmu teicis, bet mēs audzinām vēl vienu bērnu. Ebigeilai ir brālītis Aigars, puikam ir jau astoņi gadi un viņš dzimis manas sievas Elzas iepriekšējās attiecībās. Mēs viņu ļoti mīlam,” smaida Edgars.

Šovmens neslēpj, audzināt mazu lēdiju nav viegli, tas ir atbildīgi. Mode ģimenē ir ļoti svarīga, īpaši audzinot mazu stila dāmu. Tā kā Ebigeilas mamma ir dizainere, tad ikviens meitas tērps ir jāsaskaņo ar viņu.

Mazulītei ļoti patīk vienradži, tāpēc bērna apģērbā, rotaļlietās dominē vienradžu tēma. Īpaši iecienīts ir Mikipeles Minnijas stils, bet tas lieliski kombinējas kopā ar vienradžiem.

 

View this post on Instagram

 

? Griekija. Parosa. Chapter 1. “Kā sākās 1:1 ?” 2018. gada 26. septembris, laukā ir liela vētra un man nenāk miegs. Ebigeila saldi čuč, es pārskatu bildes telefonā un paralēli ielādēju datorā bildes no kameras. Man iphone cipari rāda sekojošu skatu -24k bildes, 1,5k video. Un es saprotu to, ka tēva un meitas bildes aiznem 80% no telefona bilžu galerijas. Es baidos skatīties bilžu skaitu datorā! Vai vēl kādam tā ir❓ Tad nu lūk, 1:1, mēs liksim iekšā mūsuprāt labākās tēva un meitas bildes, un pie reizes nedaudz pastāstīsim bilžu tapšanas storiju. Kā Jums ideja❓ Ir jau vēls. 00:20. Rīt kārtējā diena un kārtējās bildes. Lai Jums jauks vakars. Tad nu došos pie miera. Līdz nākamai bildei. ? ?Греция. Остров Парос. На улице очень большая буря, но без дождя. Немогу заснуть. Пока Эбигейла сладка спит, решил посмотреть свою галерею фотографии и закачать остальные фотографии с фотоаппарата в компьютер. Цифры айфона показывает что -24т Фото, 1,5т Видео. Я понимаю, что 80% фотографии – папа и дочка. Я боюсь смотреть галерее моего компьютера. Есть у кого-то также❓ Мы решили выставлять самые клевый фотки и немного написать маленький рассказ – папа и дочка. Что вы думаете❓ Уже поздно 00:21. Завтра новый день и новые фотографий. Хорошего вечера. Я пойду. До следующих фотографии. #tētisunmeita #blogs #папаидочка #парос #греция #grieķija #parosa #блогер @parosgreece @edgarstoretto #daddyslittlegirl #princess #mylittlebaby #babygirl #gimene #семья #paros #noussa #naoussa #kikladhes #rodas #ebigeilavlog

A post shared by Ebigeila Ariella & Edgars ???? (@ebigeilavlog) on

“Kopā ar sievu ejam uz mazo dāmu veikaliem, man ļoti patīk palīdzēt izvēlēties mazulītei apģērbu. Esmu trakais tētis, kurš dievina “šopingu” un mazu meiteņu modes lietas, kā nekā gribu savai princesītei pašu labāko,” lepni nosaka Edgars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovmens ar sievu sapņo par savu modes veikalu, kurā dāmas varētu iegādāties kleitas un apavus. Šāda tipa veikalā Ebigeila justos kā “zivs ūdenī”.

Edgars labprāt spēlējas kopā ar Ebigeilu ar lellēm un ir gatavs, ka pienāks diena, kad meita viņam taisīs frizūras, uz viņa sejas izmēģinās kosmētiku, lakos nagus, un aicinās pārģērbties par feju vai laumiņu. Šovmens darīs visu, lai tikai redzētu smaidu Ebigeilas sejā.

Skatoties nākotnē, Edgars vēlas būt aizstāvis, draugs un plecs, uz kura paraudāt, ideāls tēvs savai meitai. Tāds pie kura viņa vērstos neatkarīgi no tā, kas noticis un uzticētu visus savus noslēpumus.

“Meitas dzimšana izmainīja manus uzskatus par sievietēm un attiecībām, nu uz visu skatos pilnīgi citādāk. Saprotu, esmu uz attiecībām, dāmām skatījies virspusīgi, nekad nebiju īsts, nekad viss nebija līdz galam patiesi,” tā Edgars.

Šovmens negrib pat iedomāties un redzēt savas mazas meitiņas tuvumā puišus. Tāpēc puišiem, kuri nākotnē vēlēsies būt kopā ar viņa meitu būs grūti, jo Edgars nevēlas atkāpties un ļaut kādam citam kļūt par galveno vīrieti meitas dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ebigeilas tēvs stingri nosaka, ka meitai par randiņiem jāaizmirst un punkts.

“Kopš esmu kļuvis par tēvu, nožēloju daudzas lietas, ko kādreiz esmu darījis. Nožēloju visu seksa eksperta ēru, nožēloju, ka reiz viņa to visu lasīs. Gribu būt meitas ideāls, bet ir lietas no pagātnes, kuras parāda, ka tāds neesmu,” aizdomājas Toretto.

Pagātne mudina Edgaru katru dienu censties būt labākam un labākam, lai vienmēr Ebigeilas acīs redzētu apbrīnu, lepnumu un mīlestību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm