tv3.lv

Oficiāli šķirta Kimas Kardašjanas un Ye laulība

Amerikāņu sabiedrības dāma, modele un uzņēmēja Kima Kardašjana pēc astoņiem laulībā ar Ye, kurš agrāk bija pazīstams kā Kanje Vests, pavadītiem gadiem atkal ir juridiski brīva sieviete, raksta BBC.

3. martā 10:08

Gadu pēc šķiršanās pieteikuma iesniegšanas Kima Kardašjana likumiski ir brīva sieviete. Trešdien virtuālā tiesas sēdē realitātes zvaigzne arī oficiāli atbrīvojās no ”Vesta” savā uzvārdā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bijušajam pārim vēl jāatrisina mantas sadale un aizbildnība pār saviem četriem bērniem.

Trešdienas spriedums, ar kuru tika apmierināts Kardašjanas lūgums par laulības šķiršanu, nozīmē, ka laulības šķiršanas process sadalīts divās daļās: pirmajā daļā noteikts viņas juridiskais vārds un ģimenes stāvoklis un otrā daļa attiecas uz aizbildniecību un finanšu aktīviem.

“Es uzskatu, ka tiesa spriedums, kas izbeidz mūsu ģimenes stāvokli, palīdzēs Kanjem pieņemt, ka mūsu laulības attiecības ir beigušās,” viņa rakstīja paziņojumā pagājušajā mēnesī.

44 gadus vecais Ye, kurš tiesas sēdē nepiedalījās, bija publiski cīnījies pret šķiršanos un lūdza Kardašjanu atgriezties pie viņa.

Trešdienas tiesas sēdē Ye advokāts pieprasīja Kardašjanu vienoties par atteikšanos no jebkādām laulības privilēģijām, kas viņai varētu rasties ar nākamo vīru. Kardašjana un viņas advokāts šo soli nodēvēja par “bezprecedenta”, un tiesnesis to noraidīja.

TV šova ”Keeping Up with the Kardashians” zvaigzne Kima Kardašjana un reperis Kanje Vests attiecības uzsāka 2012. gadā, bet gredzenu mija 2014. gada maijā.

Abi ir vecāki četriem bērniem – Kima pati dzemdēja meitu Nortu (8) un dēlu Seintu (6), bet meitu Čikāgu (4) un dēlu Psalmu, kuram maijā apritēs trīs gadi, laida pasaulē surogātmāte.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm