tv3.lv

Par Latvijas algām, uzmācīgiem pielūdzējiem un klubu dzīvi. Aija Dembovska atbild uz fanu jautājumiem

Gada izskaņā Skaties.lv ieradās šovu zvaigzne Aija Dembovska, kura, pirmo gada pusi izdzīvojusi skandālos, kardināli mainījusi domāšanu un sākusi jaunu dzīvi. Aija vairs netērē laiku čatiem ‘’Facebook’’ grupās, bet laipni piekrita atbildēt uz jautājumiem, kurus viņai Skaties.lv iesūtījuši fani. Lūk, ko fani jautā Aijai!

2019. gada 6. decembrī 15:30
Kāda fane raksta tā: ‘’Redzēju Aiju vienreiz, garām skrienot, Rīgā. Tiešām sakopusies, un lai izdodas viss. Meitene tiešām nākusi pie prāta. Aija, tu ņem atpakaļ savus izteiktos vārdus par Lielvārdes saimnieci, pie kuras tu dzīvoji?’’

Par skandālu Lielvārdē lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savus vārdus es atpakaļ neņemu, bet viss tur ir beidzies, un tas, kas tur bija, lai paliek starp mums. Ar šo sievieti šķīrāmies ne īpaši labi, taču tagad komunicējam. Tikušās neesam, bet viņa ir atvainojusies man par pāris lietām. Tas paliks starp mums.

Vairāki fani jautā par darbu, interesējas, ko tu dari, kā arī ir jautājums par darba stundām. Stāstīji, ka strādā sešas dienas nedēļā. Cilvēki uztraucas, vai nav par daudz un nav jāiejaucas Darba inspekcijai.

Par darba jautājumiem neatbildēšu – ne kur, ne kā es strādāju. Man patīk mans darbs. Un pārstrādājusies neesmu, jo nav tā, ka tās sešas dienas ir no rīta līdz vakaram. Sanāk dienas, kad jāstrādā četras stundas. Tur viss ir kārtībā.

Kāds pamanījis ‘’Facebook’’ sludinājumu, kurā tu jautā, vai cilvēki var atdot tev drēbes. Fans spriež, ka tas ir apliecinājums, ka neko spoži tev neiet. Kas tur ir ar tām drēbēm?

Jā, biju ielikusi, ka meklēju drēbes, taču es nemeklēju sev. Man to palūdza kaimiņiene, kura pati ‘’Facebook’’ neizmanto. Viņai pašai ir sarežģīti ar finansēm, un es vēlējos izpalīdzēt. Un, jā, cilvēki atsaucās, un es tās drēbes aizvedu! Taču tās nebija man.

Jautājums no kādas meitenes: ‘’Aija, Tev vienmēr ir tik daudz pielūdzēju, gribēju pajautāt, kur ar viņiem iepazīsties? Vai izmanto ‘’Tinder’’ vai ‘’Flirts’’ vai kādus iepazīšanās portālus?’’

Teikšu godīgi – neesmu nevienā iepazīšanās portālā. Pārsvarā visi man kaut kā sāk rakstīt ‘’Facebook’’. Daudzas vēstules es vienkārši ignorēju, jo visiem atbildēt jau nevar.

Vakar pat atnāca vēstule: ‘’Tu esi ļoti simpātiska, vai nevēlies iepazīties?’’ Protams, es neko neatbildēju. Ir bijuši tādi, kuri, nesagaidot atbildi, apsaukā visādos vārdos, saka, ka iedomīga, jo neatbildu, bet es ignorēju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Sen neesi manīta Vecrīgā, ej vēl tusēties?’’

Nē, neeju vairs tusēties, brīvdienas pārsvarā pavadu mājās pa mierīgo. Pēdējo reizi izgājusi biju laikam novembra sākumā. Bet arī tas bija mierīgi – izgāju ar draudzeni, pēc pāris stundām bijām mājās.

Varbūt tāpēc, ka vairs neizvēlos tās vietas, kur iepriekš tusējos. Tagad apmeklēju citus klubus. To, kur eju, gan neatklāšu!

‘’Kā tu domā tu kādreiz satiksi savu īsto? Tu gribētu vēl bērnus?’’

Protams, ka domāju, ka savu īsto es satikšu, un man ir sajūta, ka tas notiks jau diezgan drīz. Varbūt jau esmu satikusi – kas to zina (Smaida)!

Par bērniem gan neesmu domājusi. Tas lai paliek noslēpumā.

Jautājums no ārzemēs dzīvojoša fana: ‘’Kā tu domā, cik naudas vajag, lai Latvijā izdzīvotu? Man ar doma uz Latviju atgriezties, bet nevar saprast, kādas algas cenas, vai vērts.’’ Padalies pieredzē ar šo fanu – cik izmaksā dzīve Latvijā, un vai tā ir samērīga ar algām?

Tas atkarībā no tā, kā pats vēlies dzīvot. Ja vēlies dzīvot vienos tusiņos, tad tev nepietiks pat ar 1000 vai 1500 eiro mēnesī.

Bet, ja dzīvosi normāli un katras brīvdienas neskriesi tusēties, nekādu problēmu! Ar Latvijas algu visam pietiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Man ar Latvijas algu pietiek! Man paveicās, dabūju ļoti labu dzīvokli, ko īrēt. Atradu vienkārši caur sludinājumiem. Vienistabas dzīvoklis ļoti labā rajonā par 150 eiro mēnesī.

Egils jautā: ‘’Aija, es tevi mīlu. Vai esi brīva un nāksi uz randiņu?’’

(Smejas) Nē, uz randiņiem es neiešu! Tāpēc, ka es uz aklajiem randiņiem neparakstos. Nebūs! Caur internetu iepazīšanās nemeklēju. Tās jāmeklē dzīvē, kaut vai uz ielas.

Kā var iepazīties uz ielas? Būsim reāli, dzīvē tā nenotiek.

Piemēram, dzīvojot Holandē, tā arī sanāca – iepazīties uz ielas. Dzirdējām latviešu balsis, gājām ar divām meitenēm, joka pēc pasveicinājām. Joprojām esam palikuši labi draugi un sazināmies.

Uzskatu, ka īstajā laikā īstais cilvēks pats atnāk.

Fani pamanījuši, ka ‘’Facebook’’ esi publiskojusi bildes, kurās taisi ēst, un jautā – kāda ir tava īpašā recepte?

Man nav izteiktas firmas receptes – mājās gatavoju visu ko: zupas, gaļas, visu. Man ļoti patīk gatavot, bet neuzskatu arī, ka visām sievietēm tas obligāti jāmāk. Tam jābūt sirds aicinājumam. Ja nepatīk gatavot, labāk pie plīts nestāties.

Svētku galdam, manuprāt, obligāti jābūt ar ‘’Siļķi kažokā’’. Viegli un garšīgi salāti. Es pati ‘’Siļķi kažokā’’ taisu mazliet savādāk, pēc īpašas vecmāmiņas receptes, ko gan neatklāšu – lai paliek ģimenes noslēpums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Kāpēc vairs neesi ‘’Facebook’’ grupās?’’

Esmu sākusi domāt par nopietnākām lietām un vairs negribu tērēt brīvo laiku internetā ar nepazīstamiem cilvēkiem.

Vēl ir pāris grupas, kurās esmu, bet darbojos tur ļoti minimāli. Jā, agrāk tur daudz ņēmos, jo man bija daudz brīvā laika, ārzemēs nebija, kur likt to brīvo laiku.

Tagad manas dienas ir piesātinātas, esmu kustībā, negribas vairs tērēt laiku ‘’Facebook’’ grupās.

Esmu sapratusi, ka savu privāto dzīvi internetā labāk neizklāstīt tik piesātināti, cik es to sākumā darīju.

Vai tu jau iztērēji to laimestu, ko loterijā vinnēji, un kā tev gāja Liepājā?

Nē, es to laimestu uzdāvināju draudzenei un viņas vīram, jo viņiem bija kāzu gadadiena. Bet pati palutināju sevi ar SPA tepat Rīgā.

Tev ir puisis?

Uz šo jautājumu es neatbildēšu, tā ir privātā lieta. Lai tas paliek pie manis.

Kārlis jaunā pavisam skaidri un tieši – kad tu zaudēji nevainību?

Tas, ka tiek uzdots šāds jautājums, ir kārtējais apliecinājums tam, kādi ir Latvijas puiši – visi tie neķītrie piedāvājumi, un nu šis jautājums. Atbilde nesekos.

Kad būsi ‘’Kreklos’’?

Nebūšu. Nav plānots. Agrāk tur katras brīvdienas gāju, bet tagad nesanāk. Es vairs neballējos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm