tv3.lv

Aktiera Ģirta Liuzinika kāzās piedalījusies arī viņa bijusī sieva

Šovasar par precētu pāri kļuva Nacionālā teātra bijušais aktieris Ģirts Liuziniks, kurš karjeru turpina seriālos un turpmāk būs redzams seriālā “Nemīlētie”, un Nacionālā teātra aktrise un bērnu raidījuma “Tutas lietas” vadītāja Liene Sebre. Intervijā žurnālam “Ieva” aktiera sieva atklāj, ka, lai arī oficiāli viņas uzvārds ir Liuzinika, teātrī viņa turpinās darboties kā Sebre.

7. septembrī 14:17

Aktrises Lienes Sebres vectēva brālēns bija leģendārais aktieris Kārlis Sebris. Uzvārdu pēc šovasar nosvinētajām kāzām aktrise mainījusi ne tādēļ, ka viņai nepatiktu dzimtas uzvārds. “Esmu arī mana nākotne, ne tikai pagātne. Kad ar Ģirtu gājām parakstīt dokumentus un bija jānorāda uzvārds pēc laulībām, sajutos jocīgi. Ģirts teica: “Tā ir tava izvēle – kā gribi, tā dari.” Uzrakstīju Liuzinika un jūtos par to ļoti laimīga,” Liena stāsta žurnālam “Ieva”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ģirtam no iepriekšējās laulības ir divi dēli, Lienei – meita, un ir brīži, kad visi bērni satiekas viņu mājās. “Viņi visi labi satiek. Protams, veidojas arī savi bērnu konflikti, kas ir tikai normāli, bet piedzīvojam daudz ļoti sirsnīgu mirkļu, ko paturēt prātā,” stāsta skatuves māksliniece.

Abu kāzās šovasar viesu vidū bija arī Ģirta pirmā sieva Meta. Jautāta, kā izdevies izveidot tik labas attiecības, Liene stāsta: “Tas nāk no abām pusēm. Par attiecību “bildi” jādomā plašāk. Jāsaprot, kā gribi dzīvot, kas tev ir svarīgi. Kad to saproti, vari izveidot ļoti sirsnīgas attiecības arī ar tiem cilvēkiem, par kuriem šķita – nekad ar viņiem pat nerunāsi.

Mani fascinē, ka mums ar Metu ir tik laba komunikācija. Viņa ir Ģirta bērnu mamma – tas ir pats svarīgākais. Viņa ir ģimene! Esmu priecīga, ka varam dalīt kopīgus svētkus, notikumus, ka varam būt klātesošas brīžos, kad tas vajadzīgs, un arī puikas ir priecīgi. Meta ir brīnišķīgs, talantīgs un mīļš cilvēks.”

Liene piebilst, viņai saglabājušās labas attiecības arī ar savas meitiņas tēti.

Liene uzskata, ka visiem vajadzētu vēlēties dzīvot labi, un tad tā arī notiks. “Ja mēģināsim saskatīt tikai slikto, kur atradīsim labo? Dzīve ir tik daudzveidīga un piespēlē tik dažādas situācijas! Ja no tās neko nespēj iemācīties, šī situācija tev tiks piespēlēta vēlreiz, kamēr beidzot iemācīsies, ka nekas nav tikai melns un balts. Dzīvei jāņem vairāk krāsu, tad tā būs kā koša glezna.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm