tv3.lv

Ceļo kopā ar bērniem! Ceriņi ceturto kāzu gadadienu nosvin Francijā, apmeklējot Versaļas pili

Televīzijas personības Lelde un Aivis Ceriņi ir laimīgi vecāki divām atvasēm. Audzinot atvases, pāris neaizmirst arī par sevi un saviem mazajiem svētkiem. Mīlnieki ceturto kāzu gadadienas svinēšanu apvienojuši ar citu īpašu notikumu – pirmo atvašu lidojumu!

28. maijā 16:14

Par pirmo ceļojumu kopā ar bērniem pāris pastāsta sociālajos tīklos, sakot, ka bijis visādi, kā jau tas notiek ar bērniem. Kopumā ir gandarījums par pavadīto laiku un jaunajiem iespaidiem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aivis dalās ar atziņām par došanos uz Franciju kopā ar bērniem:

Ja nav domas palikt vienā vietā, jāīrē automašīna, kur var ielikt ratus un mantas. Būtiski skatīties, lai auto ietilpība atbilst līdzi paņemto mantu daudzumam.

Ja negribas līdzi ņemt savus bērnu sēdeklīšus, stingri jāuzstāj, lai nomas kompānija nodrošina ar kvalitatīvu, mūsdienu drošības prasībām atbilstošiem sēdeklīšiem. Pārim sākumā atnesti “aizvēsturiski” sēdeklīši, tāpēc Aivis aicina būt kategoriskiem.

Aivis atgādina, ka Parīzē un Francijā kopumā viesnīcu un dzīvokļu platības ir mazas, ja runā par budžeta klases tūristu mītnēm. Tāpēc iepriekš jāsaprot apartamentu platība.

“Ar visu to, ka tam pievērsām uzmanību, lielākoties bijām mazos un šauros apartamentos. Jo ciešāk, jo mīļāk, kā saka,” tā Aivis.

Ceriņu ģimene aicina miksēt dienas plānu, lai ir aktivitātes gan bērniem, gan pašiem.

Aivja ieteikumi bija par ceļojumu kopumā, tad Lelde sniedz padomus, ko ņemt vērā, apmeklējot Versaļas pili kopā ar maziem bērniem:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lelde aicina biļetes iegādāties “online”, rezervējot konkrētu apmeklējuma laiku. Ekskursijai labāk izvēlēties darba dienu, tad ir mazāk tūristu.

Rindas ātri kustās uz priekšu, bet, ja rokās bērns, kurš mazāks par gadu, var tikt priekšā visām rindām.

Nevajag aizmirst, ka pilī aizliegts ieiet ar ratiem, kuri satur metāla rāmi.

Labierīcības Lelde aicina apmeklēt ekskursijas sākumā, jo vēlāk šādas iespējas nebūs, tāpat nevajag aizmirst par piemērotu apģērbu, jo pilī nepārtraukti, tiek vēdinātas telpas, kas rada caurvēju.

Sākumā divu bērnu māmiņa aicina apmeklēt pili un tikai tad dārzus, jo pastaiga dārzos prasīs daudz laika un enerģijas.

“Pašā pilī pavisam neliela bufete un restorāniņš, labāk izmantot restorānus pils dārza teritorijā, līdzās ezeram. Pils parka teritoriju ir iespējams apmeklēt bezmaksas, tā ir fantastiska vieta piknikam arī ar pašu sarūpētiem našķiem un burbuļiem,” padomos dalās Lelde.

Lelde iesaka arī rezervēt laiviņu un izbraukt pa ezeru, kā arī neaizmirst, ja pašiem vai bērniem piekūst kājas, ir iespēja izīrēt golfa mašīnu un aptvert visu plašo parka teritoriju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm