Dacei Pecolli vīra tēvam pusotru gadu nācās pierādīt, ka viņas nolūki ir tīri

21. martā 15:57

Ja bija laiki, kad laulība ar svešzemnieku tika uzskatīta par eksotiku, tad mūsdienās par to nekādam pārsteigumam vai izbrīnam nevajadzētu būt. Tomēr šādām starptautiskām attiecībām ir savi izaicinājumi un savi ieguvusi un riksi. TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” pieredzē dalās burvju māksliniece Dace Pecolli, kura ir precējusies ar itāļu burvju mākslinieku Enriko Pecolli.

“Man paveicās, ka man mans vīrs mani bija izvēlējies pēc līdzības ar savu māti. Arī viņa ir blonda, jautra, atraktīva, ekspansīva, ekspresīva. Mūs vēl vienoja arī fakts, ka abas pēc horoskopa zīmēs esam Strēlnieki. Tā ka man ar vīramāti sazināties bija ļoti vienkārši,” sarunu šovā “Zilonis studijā” attiecību veidošanos ar Enriko mammu atminas Dace Pecolli. “Viņa ir neapolitāniete, enerģiska un forša sieviete. Tas bija ļoti vienkārši.”

Daces attiecības ar nākamā vīra tēvu veidojās daudz sarežģītāk. “Ar Enriko tēti saziņa un komunikācija sākotnēji bija daudz grūtāka, jo tajā laikā – tas bija pirms 27 gadiem – ārzemnieki ļoti baidījās, ka bijušās Padomju savienības sievietes meklē tikai laimi un vīriešus nemīl, bet grib apprecēt viņu naudu vai arī grib pārcelties, piemēram, uz Itāliju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Man pagāja pusotrs gads, kamēr es patiešām pierādīju ar savu dzīvi un mūsu kopīgajiem notikumiem to, ka man šādu laimes meklētājas nodomu nav, bet ka es patiešām viņa dēlu mīlu. Un finālā viņa dēls no Itālijas pārcēlās dzīvot uz Latviju,” stāsta Dace.

“Ja tu appreci itāli, tu appreci ne tikai viņa māti un tēvu, kurus viņš ļoti mīl un ir bieži kopā, jo tādas ir itāļu ģimenes tradīcijas, bet tu appreci arī viņa māsas un brāļus,” norāda burvju māksliniece.

Pilno raidījumu par laulībām ar ārzemnieku var noskatīties šeit.

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 3.sezonas raidījumiem!


  • Ja vēlies piedalīties klātienē raidījumā, atstāj telefona numuru
  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm