tv3.lv

Didrihsone par pirmajām dienām kopā ar dēlu, mātes instinktu un formas atgūšanu

12. jūlijā populārā “influencere” Elīna Didrihsone mīļotajam vīram Naurim dāvāja pirmdzimto. Grūtniecību, pirmos momentus ar dēlu un pārdomas Elīna izrāda sociālajos tiklos, tādā veidā – ne tikai daloties savā laimē, bet arī – sniedzot vērtīgu informāciju topošajām māmiņām.

14. jūlijā 14:03

Ja pirms dzemdībām Elīna nav sapratusi, kāpēc trīs dienas jāpavada slimnīcā, tad nu ir par to sajūsmā, “kaifo” un izbauda laiku ar bērnu, kā arī vecmātes un vīra rūpes, kas ļauj aprast ar dēlu un veltīt momentus sev.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neskatoties uz tik tikko dzimušo atvasi, jaunā māmiņa visiem spēkiem cenšas parādīt to, ka spēj apvienot mātes lomu ar darbu un turpina darboties ģimenes zīmolā “Butterfly”.

Pirmo nakti un dienu dēls gulējis, pārim nācies traucēt jaundzimušā miegu, lai puika paēstu. Nākamajā naktī mazais Didrihsons sagādājis mammai negulētu nakti, bet par to viņa nebēdāja un demonstrēja faniem seju ar vakardienas grimu.

Negulēšana tiek uztverta ar smaidu un apziņu, ka jāmācas pielāgoties un jāpieslīpējas, jāsaprot, kā plānot dienas un naktis.

“Dzemdību sāpes nevar salīdzināt pat ar desmit kaulu salaušanu reizē, tas ir sāpīgāk, bet tas neatturēs no turpmākajām grūtniecībām. Pirmajā dienā nevarēju piecelties, pagaidām vēl nevaru arī lielākus gabalus noiet, eju kā lācis. Parādās mātes instinkts, man tas neparādījās, kad mazo uzlika uz krūtīm, tikai otrajā dienā uz vakara pusi, kad visa diena pavadīta kopā ar mazo. Cenšos aprast, ka nu esmu mamma,” tā Elīna platformā “Telegram”.

Tikai tagad Elīna apzinās, ka nekad vairs nebūs viena, vīrs ir vīrs, bet bērns iznāk no sievietes, un tas ir kas daudz īpašāks!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajās dienās pēc dzemdībām Elīnai daudz palīdz vīrs Nauris, kurš gan maina pamperus dēlam, gan iepriecina sieviņu ar ziediem, dāvanām, dažādiem našķiem un dzied mazulim dziesmas.

Jaunā māmiņa priecājas, ka pēc placentas izņemšanas vēders uzreiz ļoti samazinājies un kļuvis kā želeja. Tā kā jau uzreiz bijuši tik labi rezultāti, tad Elīna cer, ka ātri atgriezīsies ierastajā formā.

“Valkāšu koriģējošo veļu. Došos pie ķirurga, lai paskaidro, ko darīt ar pēcdzemdību diastāzi. Domāju, ka daudz trakāk un ilgāk savilksies vēders,” fanus informē un demonstrē vēderu Elīna.

Foto: INSTAGRAM

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm