Ekspolitiķis Roberts Putnis šķīris savu Vācijā noslēgto viendzimuma laulību

2020. gada janvārī Vācijā par precētu pāri kļuva latviešu politiķis un lektors Roberts Putnis un viņa mīļotais vīrietis Dmitrijs Markovs. Taču nu kļuvis zināms, ka šim mīlasstāstam pienākušas beigas.

24. janvārī 11:10

Pēc 13 kopā nodzīvotiem gadiem Roberts Putnis un Dmitrijs Markovs salaulājās Vācijā, Minhenē 2020. gada 13. janvārī, un Putnis vienlaikus neslēpa rūgtumu, ka procesu nav bijis iespējams veikt savā dzimtenē. Vācijā desmit gadus pirms laulības reģistrēšanas abi bija noslēguši civilās partnerības līgumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”, laulība šķirta Latvijā, un tas noticis pērnruden notariālā ceļā, bet pāris kopā nedzīvo kopš 2021. gada oktobra.

Roberts Putnis žurnālam atzīst – šķiršanās nav bijusi pēkšņa. “Mēs ar Dimu bijām pretpoli, kas pievelkas. Un mūs pievilka diezgan jaudīga seksualitāte, kas noturējās augstā līmenī. Turklāt ar pieaugošu līkni un līdz attiecību pašām beigām. Mums tiešām 14 gadus pietika vienam uz otru paskatīties, lai viss notiktu. Ko tādu citiem pāriem es pagaidām neesmu redzējis. Bet Berlīne ir pilsēta, kur sekss, šķiet, ir visvienkāršāk, vislētāk un jebkurā laikā un veidā pieejams labums,” skaidro Putnis un piebilst, ka Dmitrijs vairāk bija vērts uz romantiskām attiecībām, kamēr pats – uz intensīvu seksuālo fantāziju izdzīvošanu.

Tā viņi vienā brīdī savu attiecību modeli pārskatīja un pieņēma lēmumu par laulības šķiršanu.

Drīz pēc šķiršanās gan Roberts, gan Dmitrijs iemīlējās Berlīnē dzīvojošos izraēliešos.

“Šobrīd Dima jau izskata jaunu interesentu piedāvājumu, savukārt es pirmo reizi dzīvoju distancētās attiecībās ar Milānā dzīvojošu brīnišķīgu cilvēku,” “Privātajai Dzīvei” atklāj Putnis.

Ar savu jauno mīlestību Putnis iepazinās geju sarīkojumā uz kruīza kuģa, kas ceļoja starp Romu un Atēnām. “Uz kuģa mēs viens otru atradām starp 3500 citu geju,” piebilst bijušais politiķis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm