tv3.lv

Elīna Didrihsone skaidro, kādēļ nolēma dēlu dzemdēt visu acu priekšā

12. jūlijā par vecākiem pirmdzimtajam dēlam kļuva uzņēmēja un ietekmīgā influencere Elīna Didrihsone un viņas laulātais draugs Nauris. Iespēju seko līdzi dzemdībām sociālajos tīklos nelaida garām desmitiem tūkstoši interesentu. Nedēļu pēc dzemdībām jaunā māmiņa sniegusi interviju žurnālam “Santa”, un tajā Elīna atklāj, kādēļ nolēma bērniņu laist pasaulē visu acu priekšā.

24. augustā 10:36

“Ir noticis manas dzīves lielākais notikums. Iekšējais stāvoklis – labāk nevar būt. Nekādas pēcdzemdību depresijas. Tāpēc mans lielākais prieks ir strādāt. Jau nākamajā dienā pēc dzemdību mokās varu atkal rukāt, jauda vairojas, un es esmu reāli laimīga. Vēl jau tikai redzēsim, kā jaunā dzīve mūs abus ar vīru mainīs. Tagad ir jāmāc krasāk nošķirt darbu no ģimenes – mazais visu uzsūc, tāpēc gribas, lai paņem vislabāko,” par to, kā jutās pēc dēla laišanas pasaulē, žurnālam “Santa” atklāj Elīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Influencere piebilst: “Teikšu godīgi – mātes instinkts līdz galam vēl nav atvēries. Pagaidām ir modusies atskārta: ir kāds, par kuru gribas ļoti, ļoti rūpēties, par kuru jādomā ik brīdi. Manuprāt, mātes instinkts parādīsies, kad mazais mani pirmoreiz nosauks par mammu, šobrīd viņš vēl katru dienu aizmidzis. Labi, ka ļauj man pierast, pastrādāt, – kas zina, kā būs, kad kļūs aktīvāks, kad zobiņi nāks… Centīsimies paši tiks galā: omes mums tālu – man Dobelē, Naurim Ventspilī. Speciāli aukli nemeklēšu, bet, ja dzīvē gadīsies satikt cilvēku, kam droši varu mazo uzticēt, tad būs auklīte.”

Elīnas un Naura pirmdzimtā dēla, kuram vēlāk vecāki deva vārdu Džeisons, nākšanai pasaulē sekoja līdzi pat tie, kuri citkārt par Didrihsonu pāra ikdienas gaitām neinteresējas, jo Elīna no telefona nešķīrās visas 12 dzemdību stundas un savus sekotājus sociālajos tīklos nepagurstoši informēja par radību gaitu, atklājot intīmas detaļas, piemēram, kad nogāja ūdens, cik centimetru atvērums… Tiešraidei no Ventspils slimnīcas “Telegram” sekoja 37 tūkstoši cilvēku.

“Bija daudzi momenti, kurus iepriekš nezināju. Citas māmiņas mani bombardēja – esi gatava tam, gatava šitam! Tad sapratu – katra dzemdē pa savam. Un es dalījos: hei, jūs man teicāt, kas būt tā, bet man bija citādi! Gribēju sievietes motivēt: tu nevari sagatavoties dzemdībām simtprocentīgi, taču tev jāsaprot, kas notiks ar tavu organismu. Redzot, kā veicas man, tu vismaz tehniski sapratīsi dzemdību norisi un nebūsi šokā, ja nenotiks tā, kā biji domājusi. Jo man bija šoks, ka bezmaz vai jāgrūž bērniņš ārā un tas jādara lielām sāpēm. Biju domājusi, ka tas būs saldais ēdiens. Izrādījās – vissmagākais brīdis.

Daloties savā pieredzē, man gribas būt palīgam sievietei, kurai arī ir jādzemdē. Jo visa informācija, ko tu dzirdēsi, nāks tikai par labu. Neesmu supersieviete, man arī bija jāstaigā ar pamperu. Arī vēnas cieta… Man bija gandrīz visas iespējamās problēmas, kādas vien sievietes organismam grūtniecībā var būt. Es padalos, lai citas nedomātu, ka ir neriktīgas,” tā kādēļ nolēma savas dzemdības padarīt par publisku pasākumu, skaidro Elīna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm