Elīna Gluzunova dalās neražas stāstā, veicot lūpu palielināšanu

9. martā 12:29

Arvien vairāk cilvēku veic plastiskās operācijas. Daži apgalvo, ka to rezultāta indivīds zaudē savu odziņu un visi sāk izskatīties vienādi, bet daži plastisko operāciju veicēji pēc operācijas vaļsirdīgi atzīst – otrreiz es to nedarītu.

Katram ir brīva vaļa ar savu ķermeni darīt to, ko viņš vēlas un uzskata par pareizu, un sievietei dzīvē pienāk brīdis, kad viņa, paskatoties spogulī, nejūtas apmierināta ar to, ko viņa redz, un varbūt tas ir tādēļ, ka viņa vēlas iet līdzi laikam, savukārt to, cik veiksmīgs vai neveiksmīgs ir rezultāts, viņa jūt pati, TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” saka dziedātāja, šova “X Faktors” uzvarētāja un influencere Elīna Gluzunova. Cilvēki, kuri plastisko operāciju rezultātu cenšas nomelnot, ir neapmierinātība ar sevi, piebilst dziedātāja.

2020. gada rudenī Elīna veica krūšu plastikas operāciju, kas bijusi vienīgā ķirurģiskā iejaukšanās viņas ķermenī. “To es veicu tikai pēc trešā bērna nākšanas pasaulē, kas man šķita pilnīgi likumsakarīgi, jo pēc trešā bērna tur tiešām nekā vairs nebija. Tās nebija tikai mana iedomas par to, ka es gribu izskatīties seksīgi, lai man būtu lielas krūtis, kas telpā ienāk pirms manis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es arī ikdienā to īpaši neafišēju. Ir fotosesijas, kurās es atļaujos vairāk, bet man ikdiena ir milzīgs džemperis un treniņbikses,” skaidro Gluzunova.

Runājot par to, kas dziedātājai koriģēts sejā, viņa stāsta: “Tā ir bijusi lūpu kontrūplastika, kas vienu reizi bijusi neveiksmīga, kad visu izņēmu laukā. To var izdarīt, taču tas ir ārkārtīgi sāpīgi. Tāpēc es iesaku meitenēm pārdomāt desmit reizes, pie kāda meistara viņas iet, jo preparāta izņemšana ir sāpīgāka nekā ievadīšana.”

Viņa saka – ja ir pārliecināta, ka procedūra uzlabos viņas dzīves kvalitāti, viņa to dara, taču ar to nevēlas ieiet galējībās. “Man liekas, ka visam jābūt līdzsvarā, un tieši tāpat bija ar manu krūšu operāciju – es nevēlējos, lai šis rezultāts būtu mākslīgs. Man virs muskuļa ievietots pēc tilpuma diezgan liels implants, kas pēc teorijas izskatās visnedabiskāk, bet tas ir iekļāvies manā ķermenī tā, ka, ja cilvēks nezina, ka man ir veikta šī operācija, nekad to nepateiks,” stāsta Elīna.

Dziedātāja piebilst: “Ja es skatos, kāda es biju un kāda esmu šobrīd, esmu ļoti apmierināta. Tagad ir pagājuši divarpus gadi, un es ne dienu nenožēloju par to, ka šīs operācija tika veikta. Tagad man krūtis ir mazākas nekā tad, kad es baroju otro bērniņu, tāpēc es gribu teikt, ka viss ir lieliski.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīna skaidro – viņa nekad dzīvē nav veikusi korekcijas acu zonā. “Sejas mīmikai ir ārkārtīgi liela nozīme, sevišķi tad, ja esi uz skatuves, jo dzied arī tavas acis, ne tikai balss. Arī horizontālās grumbas man šķiet pievilcīgas. Vienīgais, ko es neatbalstu, ir dusmu grumba,” stāsta skatuves māksliniece.

Jautāta, vai pēc kādas no procedūrām saskārusies ar neizturamām sāpēm, Gluzunova atklāj, ka pēc krūšu operācijas sāpes neizjuta. “Vienīgais, kas bija nepatīkams atlabšanas procesā, bija tas ka man no vienas krūts tika nogriezti audi, jo asimetrijas dēļ viena krūts bija izteikti lielāka par otru, tādēļ ilgu laiku bija tirpoņa zem oreoles.

Viena krūts bija izteikti lielāka, kur iejaukšanās bija apjomīgāka, un viņa bija tāda kā kantaina. Nākamajā dienā noņemot apsējus, es ieraudzīju, kā tas izskatās un domāju – ak, šausmas, nevar būt, ka tā paliks. Diezgan ātri viss sagāja vietās, un tagad nav nekādas atšķirības,” skaidro dziedātāja.

Pilno raidījumu par plastiskās ķirurģijas veiksmes stāstiem un riskiem var noskatīties šeit.

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm