tv3.lv

Erotisko romānu autore Račko ar vīru Itālijā nosvin kāzu 10. gadadienu

Pirms 10 gadiem laulības ostā iestūrēja erotisko bestselleru autore un zobārste Karīna Račko un viņas vīrs apdrošināšanas speciālists Kristaps Račko. Kāzu gadadienu pāris svin saulainajā Itālijā.

14. jūlijā 15:14

Karīna un Kristaps gredzenus mija 14. jūlijā pirms desmit gadiem, un par godu skaistajam notikumam Karīna padalījusies ar romantisku fotogrāfiju, kas tapusi pie romantiskās noskaņās klāta galda ceļojuma laikā Itālijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pirms 10 gadiem šajā rītā es trīcošiem pirkstiem vilku garo, balto kleitu, mazliet nošpikotu no “Sex and the City” Kerijas, un nekad vēl nebiju dzirdējusi mūsu balsis tādas kā brīdī, kad teicām “jā”…

Viņš palīdzēja man izaugt par sievieti un kļūt par labāko mammu mūsu meitai. Jau 10 gadus mīlēta, novērtēta, lutināta… Šorīt Rožu kāzu brokastis ar skatu uz Vezuvu,” saviem sekotājiem vietnē “Instagram” pavēstījusi Karīna.

https://www.instagram.com/p/Cf_GRmAN_95/

Šonedēļ Račko pāris devies atpūtā uz Itāliju, kur abi viesojas ne pirmo reizi. “Ikreiz atgriežoties Itālijā, atkal un atkal no jauna iemīlos itāļu dzīves uztveres mākslā. Mūžīgais vieglums, ko nevar satricināt nekādas pasaulīgas nebūšanas, kur nu vēl divvirzienu satiksme serpentīnos, kas praksē drīzāk ir vienvirziena. Sieviešu pašpārliecinātība un šarms, vīriešu vīrišķība un humors. Un pāri visam – baudīšana. Mācos šo dolce far niente – kaut vai tikai uz atvaļinājuma laiku,” raksta Karīna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm