tv3.lv

”Klusēju gadu. Pirms tam – daudzus gadus laulībā.” Kristaps Strūbergs paziņo, ka viņa dzīve ir pilnībā izpostīta

Pirms gada mūziķa, bijušā grupas ”Singapūras Satīns” dalībnieka Kristapa Strūberga bērnu māte Mairita paziņoja, ka aiziet no agresīvām attiecībām. Kristaps gadu izteicis komentārus, attaisnojot sevi, bet nesakot neko par Mairitu un viņas uzvedību attiecībās. Lai pasargātu “Singapūras Satīnu” no viņa attiecību peripetijām mākslinieks uz laiku pametis grupu!  Nu mūziķa emociju vadzis lūzt un viņš publisko nepilnu divu stundu video, kurā atklāj savu notikušā versiju.

21. maijā 16:05

Mūziķis sociālajā tīklā ”Instagram” saka, ka, klusējis gadu, pirms tam – daudzus gadus laulībā. Viņš cer, ka noskatoties video, apkārtējie sapratīs, kāpēc klusēšana un sevis aizstāvēšana ievilkusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es nevēlējos par to runāt, nevēlējos šo ”netīro veļu” uzvelt uz jums. Bet saprotu, ka mana dzīve ir pilnībā izpostīta, un cenšoties visu sākt no jauna, man atkal viss tiek atņemts. Es jūtos kā idiots! Un tāds laikam esmu, jo ļāvu ar sevi šādi izrīkoties,” tā Kristaps.

Štrūbergs vēlas atvainoties ikvienam, kuram viņa klusēšana nodarījusi pāri. Šī gada laikā viņā mijušās emocijas un pārdzīvojumi – sākot no domas par bērnu atņemšanu, līdz cerībai, ka cilvēks mainīsies un visu varēs nokārtot mierīgā ceļā.

”Es naivi cerēju uz kaut ko! Tam visam ir pienācis gals. Man vairs nav ne cerību, ne spēka klusēt, ne arī vēlmes klusēt! Ir jāsaprot, ka tas nav ļauns murgs, bet tā ir mana realitāte. Ilgi nevarēju saņemties to visu izstāstīt, bet, noskatoties ”Māmiņu kluba” sižetu, kurā kārtējo reizi tiku apmelnots, viņa izteicās, ka aiz mājas durvīm nevajag darīt to, par ko būtu jākaunas stāstīt. Tad nu, man nav kauns stāstīt patiesību,” nosaka Kristaps.

Video mākslinieks iesāk ar balss ziņu, ko nosūtījis mammai vēl pirms publiskā paziņojuma par šķiršanos. Ierakstā viņš dzirdams raudam, sakot, ka nespēj šādi vairs dzīvot.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm