tv3.lv

Filmas “Kriminālās ekselences fonds” zvaigznei reāls kriminālprocess

Kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds” zvaigzne Andris Daugaviņš iesaistīts reālā kriminālprocesā un apsūdzēts par naudas piesavināšanos un izšķērdēšanu, raksta izdevums “Kas Jauns”.

9. augustā 11:25

Kā liecina izdevumā “Kas Jauns” publicētā informācija, apsūdzības Daugaviņam izvirzītas par viņa darbībām kā maksātnespējas administratoram. Runa ir par valūtas maiņas uzņēmumu “Zeus”, kurā iestrēgusi galvaspilsētas pašvaldības uzņēmuma “Rīgas nami” nauda un kuru Daugaviņš administrēja no 2012. gada beigām līdz 2019. gada vidum.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Procesa laikā februārī Andrim Daugaviņam piemērots drošības līdzeklis katru dienu no pulksten 23 līdz 6 rītā atrasties savā dzīvesvietā un katru nedēļu pieteikties policijā. Likumsakarīgi, ka šāds drošības līdzeklis traucējis viņa aktiera darbam jauna seriāla “Nelūgtie viesi” uzņemšanā. Tajā Daugaviņam ir nozīmīga loma.

Daugaviņš paskaidrojis, ka, darba rezultātā tiesvedībās tika noraidītas prasības vairāk nekā 3,5 miljonu eiro apmērā un panākts spriedums par 900 tūkstošu eiro piedziņu. “Tādējādi “Rīgas namiem” radās iespēja atgūt nevis tikai apmēram 150000 eiro, bet vismaz 600000 eiro. Taču, neraugoties uz to, 2018. gada beigās “Rīgas nami”, kas kļuva faktiski par vienīgo kreditoru, iesniedza par mani sūdzību Maksātnespējas kontroles dienestā, uzskatot, ka neesmu rīkojies atbilstoši likumam,” “Kas Jauns” klāstījis Daugaviņš.

Viņš jau kopš 2019. gada vairs nestrādā kā maksātnespējas administrators. Viņaprāt, viņš rīkojies atbilstoši likumam un kreditoru sapulces lēmumiem.

Kā raksta “Kas Jauns”, aktieris izgājis cauri birokrātijas absurda komēdijai, cenšoties panākt vieglāku drošības līdzekli, kas ļautu viņam turpināt filmēšanos jaunajā detektīvseriālā.

Jāatgādina, ka plašākai publikai Andris Daugaviņš kļuva pazīstams ar kolorītā krāpnieka Harija Kuharjonoka lomu kriminālkomēdijā “Kriminālās ekselences fonds”. Filmas režisors ir Oskars Rupenheits. Tā uz ekrāniem nonāca 2018. gadā. Lomas filmā atveido neprofesionāli aktieri. Andris Daugaviņš par savu tēlojumu šajā filmā saņēma “Lielā Kristapa” balvu par labākā otrā plāna aktiera sniegumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm