Fiļs sola draudzeni atturēt no publiskiem komentāriem par bijušo sievu

Bijušais baņķieris un uzņēmējs, Nurmuižas saimnieks Oļegs Fiļs un viņa draudzene Kristīne Jelinska snieguši interviju žurnālam “Santa”, kurā ne tikai stāsta par abu attiecībām, bet arī atskatās uz neseno skandālu, kura centrā bija Jelinska un Fiļa bijusī sieva.

25. maijā 13:26

Kad publiski tapa zināms, ka Santai Bernālai (agrāk Zāmuelei) bijušajam vīram Oļegam Fiļam nāksies maksāt gandrīz divus miljonus eiro, atgriezt divas “Porsche” automašīnas, kā arī dārglietas, Bernāla žurnālam “Privātā Dzīve” pauda sarūgtinājumu par tiesas secinājumiem, kā arī izteicās neglaimojoši par bijušo laulāto draugu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kas sakāms par bijušo mīlnieku strīdu bija Fiļa tagadējai draudzenei Kristīnei Jelinskai. “Ko lai saka, iemaņas rakstīšanā un makaronu karināšanā uz ausīm neesi zaudējusi, tāpat kā [neesi] atmetusi dzeršanu,” viņa pauda “Instagram” īsajos stāstiņos un bija gatava ko vairāk par Santu pastāstīt citā reizē.

Nu intervijā žurnālam “Santa” Jelinska skaidro, ka todien bijusi “nikna” un vienkārši nav varējusi “noturēties”. Fiļs piebilst: “Kristīne ir tikpat taisnīgs cilvēks kā es, un viņai ir grūti to visu turēt.”

Fiļš turpina: “Ja divi pieauguši cilvēki nevar godīgi vienoties ārpus tiesas, ja gandrīz ģimenes strīdā esmu spiests iesaistīt tiesu, skaidrs, ka problēma ir ļoti liela. Līdz ar to vienkārši jāgaida rezultāts un jāpatur sevī emocijas, kas nav viegli. Bet es Kristīni ļoti cienu par to, ka viņa, esot man blakus, to pacieš. Arī pārējā ģimene pacieš.”

Oļegs sola, ka centīsies Kristīni atturēt no komentāriem, “jo tās tomēr ir manas bijušās attiecības, tāpēc laikam nebūtu labi pārāk to publiskot”.

Kristīne vēl piebilst: “Vienīgais, kas mani uztrauc, – man nepatīk, ka cilvēki par Oļegu domā nepatiesības, ka tiek bojāta viņa reputācija. Jo viņš tiešām ir ļoti, ļoti labs cilvēks.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aicināts precizēt, vai tiešām no savas bijušās sievas cenšas atprasīt savulaik pasniegtās dāvanas, Fiļs skaidro, ka šobrīd tiesvedība notiek par aizdevumu atgūšanu, savukārt Jelinska precizē: “Runa nav par dāvanu atņemšanu. Es pazīstu Oļega pirmās divas sievas un zinu, ka šķiroties Oļegs izturējās cieņpilni, neko nav prasījis atpakaļ.

Tāpat es zinu, ka, pat ja mums kādreiz kaut kas atgadītos, es uz ielas nepalikšu. Ja būšu godīga un neizmantošu Oļega uzticēšanos ļaunprātīgi, viņš par mani parūpēsies.”

Kristīne atzīst, ka zina, kas attiecībās ir strīdi, kliegšana, aizvainošana un pazemošana. “Manās un Oļega attiecībās tā nav. Es to ļoti novērtēju un negribu pazaudēt, jo, tiklīdz attiecībās zūd cieņa, tu vīrieti vairs neredzi kā vīrieti. Un cieņu gandrīz neiespējami atgūt,” saka Jelinska.

Atgādinām, ka Fiļs un Jelinska satuvinājās bankas kraha laikā 2018. gadā pēc tam, kad viņa pusotru gadu ilgā laulība ar Bernālu (agrāk Zāmuele) bija izirusi. Jelinska iepriekš bija precējusies ar uzņēmuma “Lielās ielas nami” valdes priekšsēdētāju Kasparu Jelinski un šajā savienībā pasaulē nākuši divi dēli. Oļegam Fiļam ir četri bērni un aiz muguras trīs laulības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm