Fitnesa skaistules Danute un Sendija pēc apprecēšanās plāno ģimenes pieaugumu

23. martā 10:31

Pieņemt netradicionālas orientācijas cilvēkus mēs šodien esam gatavāki nekā vakar, un tomēr – bērna ienākšana viendzimuma ģimenē sabiedrībai joprojām ir kā sarkana lupata bullim. TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” diskusijas galvenais temats – vai viendzimuma pāri var būt labi vecāki un drošs atbalsts ģimenē.

Fitnesa treneres Danute Tamme un Sendija Oficiere pēc vairāku gadu draudzēšanās šoruden gatavojas apprecēties. Laulība tiks noslēgta Dānijā, kas ir no Latvijas tuvākā vieta, kur nerezidentiem ļauts slēgt viendzimuma laulības, bet ballīte draugiem un vecākiem notiks Latvijā.

Daudzi pāri pēc apprecēšanās gatavojas ģimenes pieaugums, arī Danute atklāj – ar draudzeni ir plānojušas bērnus. “Mēs esam runājušas, mēs plānojam, bet tas noteikti nebūs tuvākajā laikā. No sākuma gribam apprecēties, pabaudīt laulību dzīvi, un bērni būtu nākamais solis,” sarunu šovā “Zilonis studijā” stāsta Danute.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tamma pieļauj, ka daļa viendzimuma pāru, kas domā par bērniem, šim solim vienkārši nesadūšojas. “Kad mēs tam nobriedīsim, mēs neskatīsimies – ir tas atļauts vai nav, spēsim reģistrēt vai nē; tas būs mūsu solis, mēs ne uz ko negaidīsim. Bet, protams, tas ir smagi.”

Vienlaikus viņa priecājas, cik jaunā paaudze aug ļoti atvērta, tādēļ to, ka bērniņam ir divas mammas, Danute negrasās sabiedrībā slēpt. “Es vispār neuztraucos par to, kas būs, kad mums būs bērns. Mūsdienu jaunatne ir superīga, pieņemoša, radoša, brīva no aizspriedumiem. Es vispār nesatraucos par to, ka mūsu bērnam būs kaut kur jāslēpjas.”

Fitnesa trenere neslēpj – ir viela pārdomām par to, kādu ceļu iet, lai bērniņu ieņemtu. Par to abas dāmas konkrēti domās brīdī, kad jau būs nobriedušas ģimenes pieaugumam.

Pilno raidījumu par bērniem viendzimuma ģimenē var noskatīties šeit.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Danute Tamme. FOTO: Dmitrijs Suļžics, f64

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm