Fitnesa trenere Sintija Katkeviča sniedz piecus vienkāršus padomus, kas palīdzēs sagatavot ķermeni pludmales sezonai

Populārā fitnesa trenere Sintija Katkeviča apzinās, ka tuvojas pludmales sezona un ikviens vēlas izskatīties cik labi vien iespējams, tērpjoties bikini vai peldbiksēs. Pieci vienkārši soļi, kā uzlabot savu formu!

25. maijā 12:26

Sarunā ar portālu tv3.lv Sintija saka, ka, ievērojot padomus, rezultāti būs redzami ļoti īsā laika posmā.

1. Skaiti soļus! Uzstādi telefonā soļu skaitīšanas aplikāciju un noskaņo sevi – katru dienu noiet 10 tūkstošus soļu. Ja būs uzstādīts mērķis, būs uz ko tiekties! Ja nav vēlmes iet vienkārši pastaigā fitnesa trenere iesaka maksimāli daudz ikdienas darīšanās iet ar kājām. Piemēram, nebraukt divas pieturas ar sabiedrisko transportu, bet iet kājām, vai izkāpt pāris pieturas ātrāk un turpināt ikdienas gaitas ar kājām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Visefektīvāk, nemelošu, būs, ja ikdienā sāksi nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, tomēr ne visiem tam pietiek laika, spēka, vēlmes un ir citi traucējoši apstākļi. Tāpēc sāc ar vienkāršāko – soļu skaitīšanu,” iesaka Sintija.

2. Veic masāžu! Masāžu problēmu zonām – gurniem, kājām, vēderam var veikt arī mājas apstākļos, paša spēkiem – tas būs efektīvs veids ceļā uz svara zaudēšanu. Ar masāžas palīdzību tiks “iekustināta” vielmaiņa un ķermeņa šķidrums, stimulēta asinsrite un paātrināta limfas plūsma, un svars sāks samazināties.

“Vajadzīga pacietība un laiks. Vienkāršāk ir iegādāties kādu masāžas palīginstrumentu, piemēram, masāžas cimdiņu, ieeļļot problēmu zonas un sākt masāžu virzienā uz centru (kāju apakša – uz gurniem). Masāžu ieteiktu veikt vismaz 3 reizes nedēļā, atvēlot katrai zonai aptuveni 1 minūti,” informē Sintija.

3. Pārskati pārtikas produktus! Iespējams problēma ir tajā, ka vēlies “ātri paēst”, bet nav ko, tāpēc fitnesa trenere iesaka sagatavot maltītes, piemēram divām dienām uz priekšu. Pēc klientu pieredzes Sintija var droši apgalvot, ja mājās vai darbā būs pieejams laicīgi sagatavots ēdiens, sanāks lieliski izvairīties no neveselīga ēdiena un našķiem.

“Brokastis sagatavo iepriekšējā vakarā – piemēram čia linsēklu pudiņu vai ar pienu aplietas auzu pārslas. Arī pusdienas un vakariņas sagatavo iepriekš un turi ledusskapī sadalītas maltītes pa porcijām,” iesaka Sintija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

4. Sāc regulāri svērties! Nevajag kļūt apsēstam, bet svara zināšana palīdz to kontrolēt. Sveries katru dienu vienā un tajā pašā laikā, piemēram, no rīta. Nevajag krist panikā, ja tievēšanas procesā paņemies svarā par kilogramu – tas ir normāli.

“Sievietēm, tuvojoties īpašajām dienām, svars var pieaugt 1-2 kilogramu robežās un pēc tam atkal nokristies. Katras dienas svēršanās palīdzēs kontrolēt svara zaudēšanas progresu un noturēt sevi rāmjos, ja sāks kristies motivācija,” informē Sintija.

5. Skaties uz savu labākās formas fotogrāfiju katru dienu! Ikviens no mums ir dzirdējis par vēlamo rezultātu vizualizāciju, kas palīdz piepildīt mērķus. Fotogrāfija, kas parāda vēlamo, ir lieliska vizualizācija.

“Tevis paša fotogrāfija, kurā esi redzams savā labākajā formā ir lielisks motivācijas avots – novieto to redzamā vietā un katru dienu piedomā, kā tuvinies savam mērķim! Vari izvēlēties arī savas autoritātes fotogrāfiju, kurai vēlies līdzināties. Arī tas strādā efektīvi,” paziņo Sintija.

Ja vēlies sagatavoties vasaras sezonai, taču tomēr trūkst motivācijas, es varu Tev palīdzēt – piesakies manam notievēšanas projektam!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm