tv3.lv

"Gadi dāmām nav jājautā!" Latvijas lielāko krūšu īpašniece Vailda nosvinējusi dzimšanas dienu

15. augustā par Latvijas lielākajām krūtīm dēvētā Viktorija Vailda nosvinējusi dzimšanas dienu. Latviešu Bārbija jubileju svinējusi kopā ar mīļoto Saimonu un viņa ģimeni, baudot mājīgu, sirsnīgu atmosfēru.

17. augustā 13:44

Sarunā ar portālu tv3.lv Viktorija stāsta, ka šogad dzimšanas diena nosvinēta mierīgi. Daudzi viņu atcerējušies un apsveikuši, tas sagādājis lielu prieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viens no iemesliem, kāpēc nevēlējos lielu balli, bija covid-19, daudzi par to jau aizmirsuši, bet covid-19 nav pazudis. Man ir draugi, kuri tikai šovasar saslimuši pirmo reizi. Arī mana drauga māsas ģimene tikai tagad izslimojusi. Vēlējos pasargāt sevi un savus mīļos,” tā Viktorija.

Vailda paziņo, ka dzimšanas diena ir vienkārši datums kalendārā, gadiem nav nekāda sakara ar to, cik jauns iekšēji jūties.

“Gadi dāmām nav jājautā. Dažreiz sievietēm jautā vecumu, bet patiesībā tas nemaz neinteresē, turklāt atbilde neko nemaina. Vecumu daudziem var noteikt, apskatoties uz seju un apģērbu. Pagājušajā gadā, Rīgā, pērkot enerģijas dzērienu, man prasīja dokumentus, tātad ir cilvēki, kuri domā, ka man nav pat 18,” smejas Viktorija.

Latvijas lielāko krūšu īpašniece sevi un mīļoto Saimonu dēvē par jauneklīgiem cilvēkiem, kuri sporto, ēd veselīgi, tas veicina arī to, ka, neskatoties uz gadskaitli, gribas darīt trakas lietas. Lai nebūtu garlaicīgi jāmēģina jaunas lietas, jāiesaistās aktivitātēs, daudz jāceļo.

Dzimšanas dienā mīļotais Saimons Viktorijai uzdāvinājis praktisku dāvanu – jaunu telefonu, “iPhone” 13 Pro Max, no mīļotā ģimenes viņa saņēmusi dāvanu karti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svētki svinēti restorānā, bet vēlāk mājās baudīta kūka. Viktorija smejas, sakot, ka sagrēkojusi, baudot šokolādes torti.

“Viss nepieciešamais man jau ir, tāpēc nebija nepieciešamības pašai sevi iepriecināt. Daudzi jautā, vai man nav garlaicīgi, ka tik daudz brīva laika un nav jāstrādā, man tas sagādā prieku, tā ir mana dzīves dāvana. Veltu laiku sportam, fotografējos, reizēm filmējos TV,” nosaka Viktorija, uzsverot, ka sievietēm ir vienmēr ko darīt – jārūpējas par skaistumu.

SPA, saloni, skaistumkopšana tā ir skaistules ikdiena, dāvināt sev atslodzes dienas nav nepieciešams.

Komentāros raksti savu apsveikumu Viktorijai dzimšanas dienā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm