tv3.lv

Gājienā par atbrīvošanos no padomju mantojuma devās ar sabiedrībā zināmas personas

20. maijā pulksten 18.00 pie Brīvības pieminekļa pulcējās tūkstošiem cilvēku, lai dotos gājienā un tādā veidā izteiktu savu nostāju par atbrīvošanos no padomju mantojuma. Gājienā devās arī vairākas sabiedrībā zināmas personas.

21. maijā 10:30

Starp gājienā ejošajām personām bija iespējams pamanīt ne tikai mūziķi Ralfu Eilandu, bet arī aktieri Intaru Rešetinu, aktrisi Leldi Dreimani, TV personības Leldi un Aivi Ceriņus, mūziķi Guntaru Raču, mūziķi Kasparu Zemīti, radio personību Kasparu Breidaku, juristi Ievu Branti, bet ar koncertu priecēja grupa “Pērkons”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lelde Dreimane par gājienu teica – paldies tiem drosmīgajiem, kas nebaidās darīt!

“Visi draugi un radi šovakar satikās gājienā! Mums ir oficiāli jāpārstāj sevi saukt par klusajiem letiņiem, jo mēs esam skaļā Latvijas tauta! Lai arī mēs esam tik daudz un dažādi, man ir prieks, ka mēs spējam vienoties kopīgām idejām un mērķiem par arvien patīkamāku Latvijas nākotni! Ticiet man, kad es un man līdzīgie pagurs, tad mums jau būs dikti jaudīgas un aktīvas nākamās paaudzes, kuras neklusēs un malā nestāvēs! Okupācijas piemineklim saku — paldies neparko, kā arī uz mūžīgu neredzēšanos! Tagad ienirsti pie karakuģa papeldēt,” tā Ralfs Eilands.

Sabiedrībā zināmas personas publiskoja bildes un video no gājiena, parādot vienotu latviešu tautu, kuri spēj apvienoties par kopīgu mērķi!

Latviešiem iemīļotas dziesmas skanēja ne tikai no skatuves, bet arī visa ceļa laikā no Brīvības pieminekļa līdz pat okupācijas piemineklim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm