"Galvenais to visu gribēt redzēt un piedzīvot." Armands Simsons kopā ar ģimeni baudījis atpūtu krāsainajā Kenijā

Raidījuma “Super Bingo” un dažādu pasākumu vadītājs, “influenceris” Armands Simsons kopā ar sievu un meitām bija devies divu nedēļu brīvdienās uz Keniju. Ģimene iepazina Āfrikas kultūru, dabu un eksotisko dzīvnieku pasauli.

22. janvārī 13:00

Ceļojumā piedzīvoto Armands publiskoja sociālajos tīklos, izrādot gan skaistus kadrus, gan īsi aprakstot dienā piedzīvoto, tādā veidā, ļaujot ikvienam no mums būt daļai no ceļojuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Krāsas, krāsas un vēlreiz krāsas! Kenija nepārstāj pārsteigt un priecēt. Bet galvenais to visu ir gribēt redzēt, piedzīvot un sajust. Un mēs ļaujamies, jo vēlamies,” par ceļojumu raksta Armands.

Pirmajā ceļojumā dienā ģimene paviesojās Nairobi žirafu centrā. Par žirafēm Armands saka, ka tās ir draudzīgas, mīļas un lielas. Žirafu mēles esot vēl maigākas, nekā ģimenes mājdzīvniekiem korgiju šķirnes suņiem.

Nākamajā dienā sekoja ekstrēma atpūtu trošu parkā, braucot virs koku galotnēm. Kopumā veikti seši nobraucieni, kas vidēji notika 120 metrus virs zemes, garākais brauciens bijis 430 metrus. Televīzijas personība piebilst, ka nav bijis laika baidīties, jo viss bijis “super kaifīgi”.

Apskatītas arī tējas plantācijas, un neiztikt bez iepazīšanās ar mazajiem kenijiešiem, kurus ģimene uzcienāja ar “Selgas” cepumiem.

Trīs dienas pavadītas īpašā safari, kas norisinās Massai Mara Nacionālajā parkā. Pa parka teritoriju brīvi pastaigājas žirafes, zebras, bifeļi, antilopes, gazeles un citi dzīvnieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lielu prieku Armandam sagādāja fakts, ka viņš viesnīcā satika īstu, etnisku Masaju – Kenijas pamatiedzīvotāju. Masaji arī šodien tur godā un cieņā savu senču tradīcijas. Par sarunu latvietis saka, ka tā ilgusi mazāk par piecām minūtēm, bet ikviens mirklis bijis vērtīgs, interesants un cilvēcīgs.

“Influenceris” dievina skriešanu un arī Āfrikā nespēja palikt malā un vairākkārt devās ikrīta skrējienos. Tā kā Kenijas iedzīvotāji ir ļoti laipni, smaidīgi, pozitīvi, tad nereti Armands piedāvājis skriet kopā ar viņu, apsolot par kilometra noskriešanu uz ātrumu septiņus eiro.

Vairums pieklājīgi atteicās, bet kāds afrikānis vārdā Mozus labprāt piekritis. Viņi kopā skrējuši un beigās Mozus palūdzis, lai Armands nopērk viņam rīsus un eļļu – šo septiņu eiro vērtībā. Vīrietim bija nepieciešams ēdiens, lai pabarotu sieviņu un trīs bērnus.

Ceļojumā aizvadītas divas nedēļas un ģimene iespaidu un emociju pārbagāta ir atgriezusies Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm