tv3.lv

Greznā restorānā Katrīnes Saulietes mīļotais nosvin 30 gadu jubileju

20. maijā sabiedrības dāma, “influencere”, divu meitu māmiņa Katrīne Sauliete svinēja sava mīļotā Pētera Vasiļevska 30 gadu jubileju. Kadrus no svētkiem “influencere” izrādīja sociālajos tīklos.

21. maijā 15:13

Mīļus video un fotogrāfijas no jubilejas svinībām Katrīne izrādīja sociālajos tīklos, parādot laimi un saskaņu, kas valda pāra attiecībās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svētki svinētu draugu lokā, par svinību vietu, izvēloties restorānu “Forest”, kas piedāvā septiņu krātu ēdienkarti ar Eiropas un Latvijas modernās virtuves ēdieniem.

Pāris skūpstījās, apskāvās, izrādīja viens otram uzmanību, neaizmirstot arī par viesiem.

Kā jau pienākas jubilejā, Pēteris nopūta tortei svecītes, ikviens viesis tika pie gabaliņa kūkas, kā arī jubilāru 30 reizes cēla gaisā, kas radīja smieklus un sajūsmu.

Mīlnieku attiecību sākumā daudzi neticēja mīlestības noturībai, kā nekā Katrīne ir vecāka par Pēteri par 8 gadiem. Pēteris šogad nosvinēja 30 gadu jubileju, bet Katrīne svinēs 38 gadu jubileju. Pāris pierāda pretējo!

Atgādinām, ka maijā tiek svinēta ne tikai Pētera dzimšanas diena, bet arī pāra divu gadu attiecību jubileja.

“Tieši pēc 2 nedēļām attiecībās mēs jau sākām dzīvot kopā, bija tāds – IR, tur, ko lieki gaidīt un pārbaudīt. Tagad nosvinējām 2 gadu jubileju un ir sajūta, ka nosvinēta jau 22 jubileja, ir sajūta, ka esam kopā jau visu mūžu, ka citas dzīves nemaz nav bijis. Laikam tā ir tā sajūta, kad jūti, ka dzīvo kopā ar savas dvēseles radinieku,” Sauliete saka par attiecību gadadienu.

Sveicam Pēteri jubilejā un pāri attiecību divu gadu gadadienā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm