"Ja neeju uz masāžām, tad jāiet uz dejām." Fitnesa modele Dālija Gaile pievērsusies bačatas apgūšanai

Fitnesa trenere un modele Dālija Gaile katru dienu sāk ar fitnesa zāles apmeklējumu, kam seko arī dejas – bačata apgūšana. Dālija paziņo, ka deju izmanto masāžas vietā, jo tā palīdz atslābināt muskuļus un vairo sievišķību.

1. jūnijā 10:44

Sarunā ar portālu tv3.lv Dālija atklāj, ka jau sen domājusi par bačatas apgūšanu, uzzinot, ka sporta klubā var apgūt arī deju, Dālija divreiz nav domājusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Katru rītu man ir intensīvs treniņš, līdz ar to muskuļi nekad neatslābinājās, vienmēr biju saspringusi. Tad nolēmu, ja neeju uz masāžām, tad jāiet uz dejām. Dejošana man sniedz relaksāciju. Tā atslābina ķermeni un saspringušos muskuļus. Tas savā ziņā ir veids, kā bagātināt ne tikai miesu, bet arī dvēseli. Mans dejas pasniedzējs ir ilggadējs profesionāls dejotājs, kurš māca dažāda veida dejas – pieaugušajiem un bērniem,” atklāj Dālija.

Sākumā fitnesa trenerei licies, ka deja ir ļoti sarežģīta – daudz locīšanās, sarežģīti soļi, kas jāizdejo, bet, ļaujoties dejai, viss izdevies. Bačata fitnesa skaistulītes acīs ir ļoti baudāma, seksīga deja.

Dālijas vīrs, ar kuru šogad tiks svinēta desmitā kāzu gadadiena, nav vēlējies pievienoties dejas apgūšanā, jo viņu īsti neuzrunā dejošana.

“Dejoju sev. Zinu, ka noteikti būs iespēja kādā pasākumā vai konkursā nodemonstrēt, ko esmu iemācījusies. Redzot kā citi dejo šo deju, mani pārņem “skudriņas”, tas ir tik skaisti. Bačatu apgūt pilnībā nevar nekad, dejai nav robežu. Apkārtējie novērtē manus centienus, raksta jaukas ziņas, prieks, ka varu būt motivācija, jaunu lietu apgūšanā,” priecājas Dālija.

Fitnesa modele uzsver, ka bačata maina stāju un gaitu, sieviete kļūst arvien maigāka, sievišķīgāka. Gaita kļūst vēl skaistāka. Deja ir veids kā atslābināties un ieguldīt savā sievišķībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dejā vienmēr vada vīrietis un ne otrādi. Ir jāļauj vīrietim vadīt un sievietei jāseko, jābūt migai, nevis kokainai. Ikdienas dzīvē mums ar vīru ir tā, ka abi vadām, attiecības strādā, ir veiksmīgas, ja abi partneri ļaujas viens otram pilnībā, uzticas un ir vadāmi. Man nepatiktu, ja mani pilnībā vadītu, jo galu galā es arī esmu daļa no visa,” tā Dālija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm