tv3.lv

Kantridziedātājas Linitas Mediņas vasaras romāns tomēr beidzies

Populārā kantridziedātāja Linita Mediņa šovasar izgāja sabiedrībā kāda galanta kunga pavadībā, liekot noprast, ka gadu pēc neveiksmes iepazīšanās šovā “Saimniece meklē vīru” skatuves māksliniecei izveidojušās attiecības. Tomēr par to plašāku komentāru “tv3.lv” toreiz viņa nesniedza, un tagad dziedātāja atklāj, ka viņas sirds ir brīva.

21. septembrī 10:40

“Es vienmēr ļoti ieklausos savā intuīcijā, un ja jau es toreiz jutu, ka nav īsti ko teikt, tad tas arī beigās piepildījās. Es neesmu attiecībās. Patiesībā diezgan ātri izkristalizējās, ka nebūs,” “tv3.lv” stāsta dziedātāja Linita Mediņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nevaru šobrīd vēl iepriecināt, bet es pie tā strādāju,” smaida 52 gadus vecā dziedātāja un piebilst: “Es esmu atvērta kādam brīnišķīgam cilvēkam.”

Pēc tam, kad mēnesi un vienu nedēļu ilgušais vasaras romāns noslēdzies, dziedātāja secina: “Vīrieši kļūst arvien labāki, produktīvāki un jaudīgāki, par ko man ir prieks. Vienkārši ir jāsagaida īstais.”

Par spīti neveiksmēs mīlas frontē, dziedātājai ticība skaistām attiecībām nav zudusi. “Es skatos uz to citādāk. Es absolūti paļaujos uz Visumu, un tad, kad tas sapratīs, ka ir īstais brīdis, ka es esmu gatava savam īstajam cilvēkam, tad arī būs. Es ticu, ka tas būs.

Šobrīd es izbaudu, ka vēl nav. Tātad es esmu brīva meitene un varu darīt, ko gribu,” tā dziedātāja.

Atgādinām, ka pagājušajā vasarā Linita Mediņa filmējās iepazīšanās šovā “Saimniece meklē vīru”, kura par viņas sirdi cīnījās pieci kungi. Šova noslēgumā Linita kopā ar izvēlēto Sandiju devās romantiskā ceļojumā, taču vēlāk tapa zināms, ka šis stāsts ārpus ekrāniem ir noslēdzies.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm