"Kolonnas" dibinātājas 5 zelta likumi, kas viņai 60 gados ļauj izskatīties nevainojami

9. martā 15:00

Plastiskajām operācijām un riskiem sevi bieži vien pakļauj pilnīgi veseli cilvēki. Iespējams, tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc tās joprojām tiek tik pretrunīgi vērtētas. TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” viedokli pauž un pieredzē dalās uzņēmēja Ieva Plaude-Rēlingere.

Cilvēka ārējais izskats ir mājiņa, kurā dzīvo viņa dvēsele, un nevienam nav tiesību kritizēt, kādu viņš vēlas un kādu veido savu mājiņu, uzskata uzņēmēja, pašmāju skaistumkopšanas impērijas “Kolonna” dibinātāja Ieva Plaude-Rēlingere.

Ieva atzīst: “Man ārkārtīgi patīk mani gadi, un man šķiet, ka katrā dzīves posmā ir kaut kas, kas nav bijis iepriekš. Es tagad ērti iejūtos vecuma grupā starp sešdesmit un septiņdesmit, kas ir interesanta un dažādiem izaicinājumiem pilna.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņai ir juristes diploms, studējusi finanšu tiesības un no kosmētikas industrijas bijusi ļoti tālu. “Varbūt liktenis sadzirdēja manu iekšējo nedrošību, ka mani vienmēr ir uztraucis tas, kā es izskatos tieši veselības kontekstā. Ja tu esi vesels, tu arī labi izskaties,” saka uzņēmēja.

Pirms vairāk nekā 30 gadiem nodibinot skaistumkopšanas zīmolu “Kolonna”, uzņēmuma izpratne par labu izskatu balstījās uz pieciem vaļiem jeb principiem. “Es tos visu dzīvi esmu paturējusi arī sev,” piebilst uzņēmēja. Un šos principus, kas aizņemti no senās Grieķijas, svarīguma secībā nosauc: “Pirmais ir domas, tava dvēsele, acu skats. Ja tu būsi ļauns, nenovīdīgs vai dusmīgs, pārējais nepalīdzēs.

Otrais ir fiziska kustība, un es vienmēr esmu vienā vai otrā veidā arī kustējusies. Trešais ir visgrūtākais – tas ir ēdiens, uz ko mēs visi iekrītam – mēs visi zinām teoriju, bet beigās nopērkam hamburgeru. Ceturtais ir higiēna – jāmazgājas, jālieto dezodorants, lai tu būtu patīkams cilvēkiem,” stāsta Ieva.

Savukārt piektais laba izskata princips ietver kosmētikas industriju, kam pieskatāmas arī plastiskās operācijas. “Man interesanta pieredze ir tajā nozīmē, ka es nekad neesmu bijusi kosmētikas speciāliste, bet 30 gadus esmu bijusi industrijā, un es vienmēr to esmu vērojusi no klienta skatupunkta,” norāda Ieva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc 10 Vācijā pavadītiem gadiem viņa atgriezās Latvijā, un draudzenes, kura ir kosmetoloģe, pierunāta, nolēma veikt sejas plastisko operāciju. “Man šķita, ka es tāpat labi izskatos,” viņa piebilst.

“Šobrīd kosmētikā ir divi virzieni. Viens ir botokss un filleri. Un Madonnas piemērs vēlreiz apliecina manu sajūtu, ka tas nav pareizais ceļš, es, godīgi sakot, neesmu nevienu labu rezultātu redzējusi ilgtermiņā, ja runājam par pieciem desmit gadiem. Otrs virziens ir sevi kopt ikdienā, un tad, kad gribas, tad kaut ko “piegriezt”.

Es esmu ļoti atvērta un kāpēc neizmantot to, ko modernā medicīna piedāvā, tai pat laikā esmu nedaudz konservatīva,” saka uzņēmēja. Vienlaikus viņa uzskata – labu izskatu var panākt ar regulāru sevis kopšanu. “Man nekad nav bijusi vēlme sevi mainīt, līdz ar ko man šis jautājums nav bijis aktuāls. Es atbalstu visu, ko cilvēki dara, bet es pati nekad neko no šī neesmu mēģinājusi,” par skaistuma injekcijām saka uzņēmēja.

“38 gados esmu veikusi plakstiņu korekciju, 60 gadu vecumā veicu lielāko operāciju – pilnīgu sejas feisliftu,” viņa stāsta un neslēpj – no divām operācijām viņa savulaik tika atrunāta: “Es jaunībā gribēju krūtis, vēderu – sievietēm ir fantāzija.”

Pēc feislifta operācijas, kas koriģē sejas ģeometriju, Ievai atlabšana ilga gadu. Viņa gan precizē, ka šajā laikā nebija ne sāpju, ne diskomforta, drīzāk runa par ķermeņa atjaunošanos un šī procesa pieņemšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Paldies Dievam, esmu ļoti apmierināta ar visu, ko esmu darījusi. Es pati neiedomājos, ka 38 gados man vajadzētu veikt plakstiņu operāciju, bet tas man uzreiz noņēma desmit gadus,” atzīst Ieva.

Vienlaikus viņa vērš uzmanību – operācijas nav vieglas un lēmumu tām par labu cilvēkiem jāpieņem pašiem. “Es jokojos – mana vecuma vīrieši bez brillēm pāri galdam vispār neredz. Viņi taču nekādu atšķirīgu neredz. Man bija svarīgi kā profesionālim to tiešām pārbaudīt,” saka uzņēmēja.

Sarunas noslēgumā Ieva saka: “Mēs visi gribētu mana gada gājuma prātu un jaunības izskatu.”

Pilno raidījumu par plastiskās ķirurģijas veiksmes stāstiem un riskiem var noskatīties šeit.

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm